Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos csivavánk....

Van egy 8 hónapos csivavánk. Most próbálom rábírni a páromat, hogy csipet rakathassunk a kutyusunkba. Egyszerűen brutálisan ellene van. Mivel győzhetném meg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen annyival hogy kötelező! És ez nagyon komolyan mondom és mondd neki hogy most még januárban van ahol még tartanak az akciók a chipre én pl: tegnap 3000 forintot fizettem érte de viszont lehet hogy ma már 6000 kell érte fizetni.
2013. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy van e 30-45 ezer forintja a bírságra...
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
A sokkal drágább büntetéssel, az állatorvosoknak azon kötelezettségével, hogy nem olthatják be a kutyát chip nélkül, végső esetben pedig be lehet vetni a "nincs szex, amíg nincs chip a kutyában" trükköt.
2013. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű az érv. 1évesen meg kell kapni a veszetség oltását ami a legrosszab esetbe 8ezer forint lesz + a kötelező chip, plusz a bünti 45000-135.000ft


[link]

Mutasd meg neki szerintem elég meggyőző..

2013. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Arról mivel győzted meg, hogy fizessen adót?
2013. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, h meddig akar elmenni. Addig, míg nem látja el a kutyát a doki? Vagy addig, míg megkapja a 30ezres büntit? Vagy esetleg addig, míg elkobozzák a kutyát?
2013. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzi a vőlegényem,hogy kb én a gonosz szemét aki árt a kutyusnak azzal hogy a bőre alá egy kis fémdarabot rakat erőszakkal.:-)

Nem érdekli a büntetés sem.

Hiába mondom neki ha beteg lesz netán így még a doki sem látja el stb...

Össze is vesztünk (30 évesen felelősebb állattartó is lehetne) kijelentésemen.

2013. jan. 4. 15:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem fogja nektek beoltani amíg nincs benne chip ez ilyen egyszerű. 8 hónapos csivavát meg ha nem fogtok oltani akkor mondd a párodnak, hogy gyűjtsön neki korporsóra mert igen érzékeny kutyák és ha nem kap oltást következő ősszel egy parvo vírus végez vele! Plusz ha nincs csip veszettség ellnit se kaphat az már alapból 2 dolog, amiért megbüntethetnek.
2013. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Észre se veszik.. nekem az über hisztis pincsim nem szólt egy szót se..
2013. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyikőtök kutyája amúgy? És mi van akkor ha fogod magad és elviszed a dokihoz beadatni? az a macskajancsi mit csinál, otthon kivágja a kutyából?
2013. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!