Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gurtniból lehet pórázt készíte...

Gurtniból lehet pórázt készíteni, ha ráerősítem a karabinerre?

Figyelt kérdés
Milyen tűvel és cérnával varjam rá a karabinerre?

2013. jan. 4. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Max varrógéppel, de kérdés, hogy ha nem igazán értesz hozzá, meg tudod-e csinálni. Nekem kézzel varrott pórázaim vannak, de azt egy erre specializálódott varrónő csinálja.
2013. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kézzel is kiválóan rá tudod varrni, persze sok munkával. Ha olyan az anyaga, mint a hátizsákpánté, akkor nem kell spéci tű szerintem. Szerintem úgy lesz jó erős, ha átdugod a karabineren, aztán visszahajtod, ráfekteted saját magára 4-5 cm hosszan és úgy összevarrod (a végét visszahajtva, ki ne feseljen). Varrd össze téglalap alakban, aztán arra egy X, meg lehet egyéb mintákat is. Többször varrd át, jó erős legyen! Sok sikert.
2013. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és sima gépselyemmel varrnám. Szerintem így ki fog tartani.
2013. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sok helyen lehet kapni hegymászókötelet, pár száz forint métere. Én azt ajánlom. Varrni sem kell, egyszerűen átfűzöd a karabíneren, és a karabíner felett pár centivel egy-két kábelkötegelővel jól erősen rögzíted. Ugyanígy a másik végére, csinálsz egy "kapaszkodót". A felesleges kábelkötegelő darabokat ollóval picire vágod. Tetszőleges színű, méretű, vastagságú pórázt készíthetsz.
2013. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó: tök jó ötlet, ráadásul a hegymászókötelek tök jó színekben kaphatóak és egyediek!
2013. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:
Én 10m-es nyomkövető pórázt készítettem belőle. Egy sima tűvel és egy vastagabb cérnával, ja és egy régi karabinerrel már meg is volt az egész.
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!