Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó táp? Vollmer...

Szerintetek ez jó táp? Vollmers Super-premium Anti Allergie

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 4. 18:09
 1/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Hmm...háát nem rossz, de én elgondolkodtam, hogy mi a nyavalyát keres első helyen a burgonya...

Alacsony a fehérjetartalma is, jobb lenne, ha több lenne.


Valamire érzékeny a kutyád? Vagy csak félsz, hogy kialakul esetleg valami allergia, azért kerestél nyulas tápot?

Ha igen (de ha nem akkor is :D), akkor javaslom a BARF étrendet, ami nyers etetés, és sokkal-sokkal jobban jár vele a kutyád, mint ezzel a táppal. Azt adsz a kutyádnak, amit szeretnél (lóhusit, nyúlhúst, vadhúst), annak megfelelően, hogy allergiás-e valamire, vagy sem, és ha igen, akkor mire. Itt utánanézhetsz ennek az etetési módnak:

[link]

[link]


Ha nem allergiás semmire a kutya, vagy ha nem szimpi a BARF, akkor ezeket a tápokat ajánlanám (de azt nem tudom, hogy kell-e nézni, hogy valami ne szerepeljen az összetevők között, mert arra allergiás a kutyád, úgyhogy ezt majd neked kell nézned tápválasztáskor): Acana, Orijen, N&D, Taste of the Wild, Brit (Brit Care!), Bosch.


Egyébként ezt a tápot felejtsd el szerintem, amit belinkeltél. Nem igazán jön be nekem...

2013. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi&Csenge ***** válasza:
De egyébként nem csak ló-nyúl- és vadhúst lehet adni a BARF étrendben, ha félreértenéd azt, amit megjegyeztem zárójelben :) Csak ha allergiás, akkor ezeket lehet adni (meg persze mindent, amire nem allergiás :D ^.^).
2013. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, allergiás. A csirkére, bárányra biztosan és lehet másra is. Sokáig, több évig Acanával etettem (bárányos-rizses), ekkor jött elő az allergiája. Most Trovet-et adok, ez elég jónak tűnik, de már elvesztettem a bizalmam a tápok iránt. BARF-on már régóta gondolkozok, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Hol szerezzem be a húst és még mit adjak mellé, hogy ne legyen vitaminhiánya. Nem lesz olcsó, mert egy 50 kg-os kutyám van. A linkeket holnap megnézem, köszi szépen.
2013. jan. 5. 19:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszönöm mindkét nagyon hasznos oldalt! Nagyon hálás vagyok, mert most már sokkal bátrabban kezdem el a BARF etetést. Következő lépés most az alapanyagok beszerzési helye. Köszi! :)
2013. jan. 5. 22:19
 5/7 Jázi&Csenge ***** válasza:
Nincsmit :) nagyon jó dolog ám a BARF :) És sokan etetnek millió dologra allergiás kutyát így, mindenki szerint ez a legjobb táplálási mód allergiás kutyáknak (is!). Rengetegen azt mondják, varázsütésre jobban lett a kutya, elmúlt minden panasz, amint átálltak BARF-ra :) Sok sikert! ;)
2013. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Hol laksz? Mert hátha tudok segíteni beszerzési hely ügyben.

És bármi kérdésed van, nyugodtan írj privit :) Már elég sok dolgot megtanultam a BARF-ról, talán valami hasznos lehet Neked...

Ó, és ezt az oldalt is ajánlom, egy fórum:

[link]

Érdemes végigolvasni (azt az oldalt linkeltem be, ami az első), sokat lehet belőle tanulni.

2013. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbiyaris ***** válasza:
(Y)
2013. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!