Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az elveszett...

Szerintetek az elveszett kutyám hazafog még kerülni? (2009. július.15. -én tűnt el)

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha keresed, akkor lehet.
2009. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Keresd nyomtass róla képet hogy őt keresitek,ajánljatok föl jutamat nem kell sok csak valami.és hogyha 1 hónap múlva nem kerül elő akkor szerintem nem.Mert egy hónap az nagyon sok.
2009. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát igen már egy hónap eltelt, de én nagyon bízom benne ,hogy előkerül.
2009. aug. 27. 08:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont akarod még látni, akkor minden követ meg kell mozgatnod. Ki kell plakátolni a környéken minél több helyre, állatorvosi rendelőkben, online keresni (vannak ilyen elveszett állatok keresése topicok, meg elég sokan hirdetik a nlcafé-n is). Az is jó, ha iwiw üzenőfalra felteszed és atovábbküldeted. Érdemes még menhelyeketis megmegnézni. Nagyon sajnálom, együttérzek veled, nekem a cicám tűnt el bő egy hete, és megszakad a szívem. Ha van rá lehetőséged, járd minden nap a környéket és hívd! tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy legalább elmondhasd, mindent megpróbáltál.
2009. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Chippes volt?

Nézd meg a menhelyeket, gyepmesteri telepeket. A talált kutyákat a netboardon. Kérdezd meg a környékbeli állatorvosokat (oda beviszik a talált kutyát megvizsgálni és chippet keresni) Tegyél fel hirdetést a netre, plakátolj.

Ha ezt csinálod 1 hónapja és sehonnan sem került elő, sehol nem fogadták be, akkor azért nem nagy a valószínüsége.

2009. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
plakátolom, neten vagy 10 helyen fent van, már többször hívtam a menhelyket meghagytam nekik az elérhetőségeimet ha van valami akkor hívjanak. chip sajnos nincs benne.
2009. aug. 27. 09:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom :(

fajtatiszta volt? honnét veszett el? képet tudsz róla mutatni?

talán előkerülhet, lehet h vki befogadta, a környéken nézzél nagyon körül.

tudok olyan kutyáról aki ősszel veszett el törökbálintról és jan. végén találták meg a váci menhelyen.

meg van rá az esély h előkerül!

2009. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok, milyen környezetben? hogy veszett el szegénykém?
2009. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A gyepmesternek is szólj mindenképp, hisz a kerületetekben a kóbor vagy kóbornak vélt kutyákat ő fogja be, a sintértelepről pedig hazavihetők az elveszettek.
2009. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miskolcon a hétvégi házunkból tünt el. Kimentünk ettetni de már nem volt ott. Amúgy egy simaszőrű foxterrier, 3 éves, kan. Bobbynak hívják. Kiplakátoltuk meg minden. Hívtak is hogy látták itt-ott, de sehol nem volt. Nagyon hiányzik, nem is tudom mi lesz ha nem lesz meg. Itt vannak a képek a kutyáról:


[link]


[link]



[link]



[link]

2009. aug. 27. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!