Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (lent)

YouMe kérdése:

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát,de anyukám csak fajtisztát szeretne.Én viszont ahol önkéntes vagyok az Állatbarát Alapítványnál ott van egy kiskutya akit nagyon szeretek és még nagyon kicsike.Őt szeretném örökbe fogadni de anyukám csak a fajtiszta kutyákban bízik.Én már mióta győzködöm nagyon aranyos kicsi kutya és szereti az embereket és nem is lesz nagy.De ő nem szeretné, és csak akkor lehet kutyánk ha jó a bizi :/ Én teperek érte meg nagyon sokat fejlődöm hogy a menhelyi kiskutyát megkaphassam.De mégis mit tegyek hogy rávehessem az örökbe fogadásra? :)

2013. jan. 6. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem: Nyíregyházi vagy?

Ha igen, mi fogadtunk örökbe a menhelyről egy kutyust is IMÁDJUK. Egyszerűen el sem tudom képzelni nélküle az életemet nagyon örülök, hogy örökbe fogadtuk.

Érvelj azzal, hogy a fajtatiszta kölykök drágák(kb.100 000ft) meg azzal, hogy megbízhat a menhelyi kutyusokban is, szinte csak küllemi különbség van köztük.

2013. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el anyudat is hagy nézze meg a kiskutyát amit már kiválasztottál és hátha megtetszik neki.
2013. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen Nyíregyi vagyok :) Mondtam is neki hogy mennyivel több egy fajtiszta de oda sem figyel :/
2013. jan. 6. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha anyukád nagyon nem akarja a menhelyi kölyköt, annak ellenére sem, hogy megnézte a menhelyen - vagy nem is hajlandó megnézni -, akkor, amennyiben szeretnél kutyát, ki kell békülnöd azzal, amit ő szeretne, különben csak a feszültség lenne belőle. Vagy nem lesz kutyád, s mikor önálló leszel, befogadhatsz egy menhelyi, mentett kutyát. Már azzal is nagyon sokat teszel, hogy önkénteskedsz, nem kell magad rosszul érezni amiatt, ha valóban jó tenyésztőtől vásároltok fajtatiszta kiskutyát (aki szintén hálás és szerethető lesz). Nem azért írom, hogy lebeszéljelek a menhelyi kutyáról, de ez a kutya anyukáddal is együtt fog élni, sőt, gyakorlatilag ő fogja eltartani, mint felnőtt, épp ezért ha nagyon nem akar menhelyi kutyát, én nem erőltetném. De az tényleg sokat segíthetne, ha anyukád legalább megnézné a kutyust. :)
2013. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

Próbálj megtenni mindent, mutasd meg anyukádnak a kölyköt, mesélj róla sokat...vagy bármi :)

De Ginirasnak is igaza van :)

2013. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!