Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatom le az ágyról?

Hogy szoktathatom le az ágyról?

Figyelt kérdés
Nem azért,mert baj van a falkavezérséggel,hanem azért mert elegem van abból hogy hetente kell ágyneműt húzni a szőrhullás miatt. Az nem érdekel hogyha napközben felmegy mert akkor be van ágyazva meg le van takarva az ágyam,hanem este elalszom akkor fekszik a kis vackába csendesen és alszik, de egyszer felébred és csak feljön az ágyamra,énmeg nem veszem észre mert nagyon mélyen alszom.... Szerintetek mit tegyek?

2013. jan. 7. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki a szobából, és csukd be az ajtót estére. Készülj fel rá, hogy tutulni fog a kutya míg be nem engeded.
2013. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy kizárod éjszakára, vagy ébernek kell lenned és rajtakapnod, másképp nem megy. De ha rajtakapnád, jobb lenne, mert ha kizárod, attól még nem tanulja meg, hogy nem mehet fel az ágyra éjszaka.
2013. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tutulni?? az mi??XD amúgy nem teszem ki,mert egyrészt itt a helye az én szobámban,másrészt meg akkor ha nem itt alszik akkormeg anyáék szobájába bemegy mert ott reluxaajtó van és felkelnek a zörgésre.
2013. jan. 7. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ezért lett egy szabály, hogy csak akkor mehet fel az ágyra, ha le van takarva egy bizonyos pléddel. Viszonylag hamar, pár nap alatt sikerült vele megértetnem ezt.
2013. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Ők a tutulás mesterei: http://www.youtube.com/watch?v=sN8hobKMjR8


Képzeld el ezt az éjszaka közepén XD

2013. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem tapasztaltad, ne akard megtudni, milyen amikor éjszaka tutul egy kutya :D

Rajta kéne kapnod, amikor fel akar menni... Lesz pár álmatlan éjszakád, az tuti, ha le akarod szoktatni.

2013. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aztamindenit!!! még a saját kutyám is elkezdett vinnyogni amikor meghallotta XD :D:D hát de hogy maradhatnék fent?? nagyon jó alvo vagyok....
2013. jan. 7. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eleinte egyáltalán ne engedd fel, napközben sem. Különben nem fogja érteni, hogy miért van az, hogy hol felmehet, hol nem.

Amikor már biztosan tudja, hogy az ágy tiltott terület, akkor már felengedheted napközben, lefekvéskor meg megint nem. Szerintem hamar érezni fogja a különbséget.

Tegyél be a szobába egy ágyat neki, amit megszerettetsz vele, pl jutalomfalattal. Amikor fel akar menni, mindig küldd oda vissza és adj neki jutalomfalatot ha oda megy.

2013. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!