Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyánk szemébe tegnap...

Kölyök kutyánk szemébe tegnap beledobtak egy hógolyót! Azóta kicsit vörös és be van dagadva és pislog. Mit csináljak állatorvoson kívül?

Figyelt kérdés
Kamilla borogatás segíthet?
2013. jan. 11. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy a hógolyóval együtt a benne levő akármilyen szennyeződés is bekerült a szemébe, ami ott is maradt. Csak jó lenne megnézetni dokival.
2013. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg maga a dobás ereje okozta neki , akkor mit tudok csinálni?
2013. jan. 11. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Így látatlanban senki nem fogja tudni mit csinálj vele. De ami biztos, hogy legközelebb ne dobd szemen a kutyát hógolyóval.
2013. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet "véletlen" egy kutyát de ráadásul kölyök kutyát fejbe dobni hógolyóval? menj állatorvoshoz ne házi patikázz!
2013. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a dobás erejével olyan ütést kaphatott a szeme mintha bemostál volna neki. a belekerülő szennyeződésekről nem is beszélve. erre nyilván nem biztos hogy megfelelő a borogatás. én mindenképpen megnézetném állatorvossal, lehet hogy az otthoni kezeléssel csak annyit érsz el hogy elveszíti a kutya a szemét.
2013. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok kutya, de gyerekkoromban én is jártam így. Anyuék akkor elvittek a szemészetre kaptam valami cseppet és pár napig borogatta a muter kamillával.


Vagyis: orvos és borogatás de ne kamillával inkább körömvirággal mivel az ugyanúgy gyulladáscsökkentő viszont nem szárít!

2013. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!