Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a szarért követ meg kuncsor...

Mi a szarért követ meg kuncsorog a kutyám?

Figyelt kérdés

csütörtökön lesz 2 hete hogy itt van.

20.-án lesz 4 hónapos,kínai powder puff

Állandóan a s*ggünkbe van.Szegény tappancsaira mindig rálépünk mert a nyomunkban van folyamatosan.

Enni nem lehet mert kuncsorog.

Oda jön és ha nem adunk akkor morog meg nyüszög meg ugat.


2013. jan. 13. 23:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

De úgy képzeljétek el hogy adunk neki egy nagy húst és egy az egybe benyelni.

Próbáltam darabonként de nem megy.

2013. jan. 13. 23:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kívül kell hagyni, akkor előbb-utóbb abbahagyja. Követni meg azért követ, mert elkezdett ragaszkodni hozzátok.
2013. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kuncsorgás:

Csak akkor fog megszűnni, ha nem adtok neki a kajátokból. Ha emiatt ugat, határozott hangon küldjétek ki a szobából.

Tappancs rálépés:

Az első kutyánknál mindig mérges voltam páromra, hogy ő, ha a kiskutya az útjába került, ugyanúgy ment tovább, mint ha mi sem történt volna. Rálépett? És? Én meg folyton kerülgettem, meg rosszul voltam, ha ráléptem a mancsára. Eredmény: a kutya páromra jobban hallgatott és soha, de soha nem volt a lába alatt, míg én azon kaptam magam, hogy folyton kerülgetem. Szerencsére felismertem, hogy ezt elszúrtam, s azóta már nekem sincs láb alatt. :) Ti is tegyétek ezt.

2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

kiküldeni lehetetlen.

Még a mancsait se lehet levenni a székről olyankor.

Néz azokkal az édes nagy bociszemeivel és sír.

annyira rossz komolyan:D

2013. jan. 13. 23:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

kuncsorgás :D Erről mndig ez jut az eszembe.

"Ne is próbálozz plecsni-kuncsorgással Mardell, mert már biztonságban vagyok és semmit nem tehetsz ez ellen"

2013. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez csak rosszabb lesz, ha nem külditek ki. Nem is kell hozzáérned, hanggal, testtartással kell kiküldeni. Azt meg ne mond, hogy lehetetlen. Én is azt hittem, hogy lehetetlenség lehívni a kacsákról a mudimat... de csak a megfelelően fenyegető hangszínt kell megtalálni, s hirtelen minden megváltozik. Lehet, hogy a kutyátok valójában tök érzékeny, csak elkapattátok, s egy határozott "Nem!" is elég. De ha egy keményfejű, akkor... szerintem el kéne mennetek egy kutyaiskolába, mert ha valamit nem lehet normálisan bemutatni írásban, az az, hogy lépj fel úgy, hogy a kutyád komolyan vegyen téged. Ez nagyon nehéz is lehet.

Nem szabad ellágyulni a boci szemektől ilyenkor, mert a kutyának is jobb, ha tudja, hol a helye. :)

2013. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fentiekkel egyetértek, még annyit tennék hozzá, hogy azért tesz így, mert kutyából van. ;-)
2013. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya igényli a szabályokat, a rendet és a fegyelmet. Neki szüksége van egy vezetőre, aki igen is megmondja, hogy mit tegyen, aki képes irányítani a "falkát". Ne lágyulj el a nagy szemeknek. Ha egyszer mondasz neki valamit, akkor azt tartasd is be, különben csak süllyedsz a szemében, következetlen leszel és nem lesz semmi tekintélyed. Márpedig minden a tekintélyen múlik. Anélkül nem lehet normálisan együtt élni egy kutyával.
2013. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiküldeni csak a 150kilós kutyát lehetetlen alatta ki lehet max vontatni..
2013. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Muszáj lesz megbirkóznotok a kutya kiküldésével étkezéskor, mert ha ez sem megy nagy gondok lesznek később. Falkavezérségről olvasgassatok és tartsa be mindenki. Ha fogalmatok sincs arról hogyan lehet egy kutyát testbeszéddel elküldeni rengeteg videót találtok az interneten akár Cesar Millantól, akár más trénertől.
2013. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!