Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti feláldoznátok az életeteket...

Ti feláldoznátok az életeteket a kutyátokért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%

Van egy idézet, ami nekem nagyon tetszik: "A kutyád bármikor feláldozná érted az életét! Te megtennéd őérte?"

Kérdésedre válaszolva.. Bármilyen helyzetben a kutyám védelmére kelnék, kerüljön az bármibe! Azt hiszem ebben benne van a válasz..

2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%

Imádom az állatokat, kutyánk, halunk, papagájunk, nyulunk és lovaink vannak. De NEM áldoznám fel az életemet.

De ez hülye kérdés. Egy épp elméjű ember bármennyire is szereti az állatait nem áldozza fel érte az életét. A gyerek, család sokkal fontosabb.

2013. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

Igen! Szeretem ot, csaladtag, mint barki mas. O is felaldozna ertem!

Rengeteg idot toltunk egyutt, osszenottunk, egyszeruen imadom!

2013. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
60%
igen :)
2013. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Én túl gyáva vagyok meghalni. Még egy rokonomért sem lennék képes rá. Bár nincs gyerekem, de úgy érzem, még a gyerekemért sem lennék képes rá.
2013. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Második!

Akinek a kutyája az élete, a családja,a legjobb barátja, akinek csak és kizárólag a kutyája maradt az egész életében valami miatt... Az hidd el feláldozná érte magát! =/

2013. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
69%
Simán nem. És nem gyávaság miatt egyszerűen az emberi életet előrébb sorolom mint egy állatét.
2013. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
inkább egy állatért, mint némely emberért...
2013. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom. Imádom a kutyáimat, de azt hiszem, ahhoz gyáva lennék, hogy egy égő házba beszaladjak érte. De pl. nagyobb kutyától sokszor védtem már meg őket, olyankor automatikusan kikapcsol a racionalitásom. Nem tudom, vajon mi lenne komoly veszélyhelyzetben, mernék-e lépni.
2013. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen helyzetben gondoltad ezt a "feláldozást"? Bemenni érte egy égő házba? Más kutyáktól bevédeni? Ellökni egy közeledő jármű, mondjuk egy vonat elől? Vagy csak úgy "simán" meghalni az ő életéért?
2013. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!