Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusomnak normális...

Yorki kutyusomnak normális testsúly ez?

Figyelt kérdés
Kisfiú kutyám:4 honapos elmult:2,5kg. Kislány kutyám:3hónapos mult:2kg. Az érdekelne,h normális testsúly ez?,illetve,hogy felnött korukra még mennyiben változik a sulyuk? nemtudom továbbá azt sem,h ők normál méretüek lesznek?mert hogy kaptam öket,és nemtudom a szülők milyenek voltak.Törzskönyv nélküliek.
2009. aug. 31. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem jelent sokat hogy TK-sok e vagy sem, múltkor egy kérdezőnek tenyésztett, TK-s yorkija volt 9 kiló... ezt csak azért írom le hogy megelőzzem a fújjogást, hogy azért nagy a kutyád mert nem TK-s és tenyésztős.
2009. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ők sztem nagyobbacskák lesznek az átlagnál mert ugye a fajta standard 3,1kg-ig van. Az enyém 3 hónaposan 67 dkg volt-ekkor vettem. Holnap lesz 9 hónapos és 2,2 kg körül van.
2009. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!