Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Prémium Junior mellé...

Brit Prémium Junior mellé csonterősítő?

Figyelt kérdés
7 hónapos Németjuhászomnak Brit Prémium Junior tápot rendeltem.Szerintetek kell mellé csonterősítőt is adnom,vagy ez elég kálciumot tartalmaz?
2013. jan. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy éves koráig akármilyen prémium tápot adsz neki kell a csonterősítő!
2013. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem szabad csonterősítőt adni a kutyának, amikor normális tápot kap! A csonterősítő (kálcium tabletta) csak tönkreteszi egy amúgy egészséges kutya csontozatát. Kizárólag akkor szabad adni neki, ha az állatorvos külön utasít rá, mert elégtelenül fejlődik a kutya, de ez ilyen minőségű tápnál nem fordulhat elő. Szabad viszont porcerősítőt adni, zöldkagylót és társait.
2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Porcerősítőt adhatsz neki. Ha 7 hónaposan csonterősítőt kap, és van pl egy olyan kóros, bár általad észre nem vett lábtartása, azt nagyon jól lehet rögzíteni vele. Ezzel több kárt okozva mint hasznot. Kölyökkorban az ízületek, porcok védelme a lényeg. A csontokat tönkreteheti a túlzott kalcium, márpedig a kívánt mennyiségű kalcium általában mindegyik prémium tápban megvan, mivel könnyebben hozzáadható alapanyag, és ezen nem spórolnak.
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,rendelek akkor neki porcerősítőt is!
2013. jan. 21. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
na én mondok valamit sokaknak lehet hogy nem fog tetceni én mikor kicsi volt a németjuhászom nagyrészt hússal etetem eredetileg a kutyák húsevők szóval a hús a legjobb eledel nekik megfőzni se muszáj de hogy nehogy férges legyen a kutya tőle nem árt kicsit megfőzni mielött odaadná az ember neki
2013. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!