Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani étvágyfokozó...

Tudnátok ajánlani étvágyfokozó szereket kutyusok számára? A csivavám nem hajlandó enni, csak játszik az étellel, alig csipeget. Nem kórosan sovány de nem ártana ha többet enne.

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami egészségügyi oka van annak hogy nem eszik?

Én semmiféle szert nem adnék neki az állatorvos megkérdezése nélkül.

2013. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Calo-Pet pasztát meg lehet próbálni, de ha a kutyád nem sovány, akkor szerintem felesleges. Ezt inkább különböző eredetű betegségeknél szokták javasolni, hogy legyen energiája a kutyának, és ne gyengüljön le nagyon. Különféle vitaminok, ásványi anyagok vannak benne.


Hogy eteted a csivit, mindig előtte van a kaja??

2013. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Állatorvos látta.

Semmi baja,egészséges ugri-bugri kiskutya.

Egyszerűen csak nem eszik és kész.

Baromi idegesítő.

Ha elveszem előle módszer sem ér semmit.

Képes lenne napokig nem enni.

2013. jan. 24. 12:54
 4/10 A kérdező kommentje:

A táp mindig elötte van.

a főt kajeszt illetve a konzervet amit soha nem eszik meg,mindig elveszem egy idő után.

csirkemellet eszeget olykor és kenyérdarabkákat pl:karaván sajttal vagy szalámival.

2013. jan. 24. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd el előle a tápot. Hidd el, egy idő után éhes lesz, és fog enni. Olyan kutya nincs, aki inkább éhenhal, de nem hajlandó enni.
2013. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem eszegetni kell a kutyának, hanem az ilyen kistestűeknek naponta 2x a megfelelő mennyiséget odaadni.

És nem sajtocskát, meg kenyérkét, hanem kutyagyomorba való ételt.

Nem lehet, hogy csak szerinted sovány a kutyád? Pici kutya pici adagokkal is beéri. Mennyit viszed pl utcára sétálni, szaladgáltatni?

2013. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarán el van kényeztetve a kutyuli... :oP
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sokat megyünk sétálni ezzel nincs probléma.

A sajtocskának meg örülök,hogy legalább néha megeszi...

Kutya gyomorba való étel?

A legdrágább tápokkal kezdtem,a boltokban található összes konzervet végig vásároltam

Annyi otthon a konzerv táp és jutalomfalat,hogy egy komplett bernáthegyi családot eletetnék belőle 2 hónapig.

Próbáltam elvenni előle.

Akkor sem evett.A harmadik nap után sem.

Én nagyon is el tudom képzelni,hogy csont soványra fog fogyni ha így csinálom,mert túl makacs vagy fogalmam sincs.Állatdoki azt mondta próbálkozzak,kísérletezzek az étellel,csak lesz valami amit szeret.Hozzátette ,hogy vannak kutyák akik valóban ennyire finnyásak a yorkiknál találkozott ezzel a gonddal többször is.Szóval ezért lenne fontos valami étvágy fokozó készítmény.

2013. jan. 24. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyának való Béres cseppet. Ha végül nem hozza meg az étvágyát, de immunerősítésre jó lesz. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy keveset eszik. Ha jól van, nem kórosan sovány, talán te kevesled az adagját. Ha pedig napközben kap ezt is, azt is, naná, hogy evésidőben nem eszik, vagy legalább is nem éhes.
2013. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kísérletezés, meg a sajtocska a probléma. Az a jó h a legtöbb doki nem ért a kutyaneveléshez...nem is dolguk, nem is tanítják nekik. Mégis a gazdák tőlük kérnek tanácsot még ilyen téren is.


Jó minőségű száraz táp, leöntheted akár egy kis főtt májjal összeturmixolva (azért így h ne tudja kienni csak azt). Etetési idő van mindig. Leülteted, "mehetsz" tiéd" vezényszavakra mehet és ehet, addig nem nyúlhat hozzá. Ha nem eszi meg 10 percen belül akkor elveszed és nincs kaja (nasi sem!!!) a köv etetésig. És mindig ugyanazt kapja, nem variálsz rajta. Ha variálsz/kísérletezel/próbálsz minél ínycsiklandózóbbat adni csak azt éred el h olyan válogatós lesz h beleőszülsz majd az etetésébe. Ez kutya, ezt ne felejtsd el!! Ismerősömék anyukája úgy elcseszte a tacskójukat h a csirkemellre fintorog a kutya... ezt elérni teljesítmény. Ezt akarod? Ha 3 napig nem eszik, hát nem eszik, nem fog belehalni, ha mellette iszik. Ha te adod fel előbb akkor már vésheted is: én-csivike 0-1 (vagy lehet h már kicsit több az az 1)

Hajrá! Kutyát nevelsz ne felejtsd!!

2013. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!