Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt ma vele?

Mi történt ma vele?

Figyelt kérdés
11 hónapos skót juhász kutyánk eddig 99%-osan behívható volt. Ma reggel, mint ha megsüketült volna egyszer sem jött oda hozzám. Elfutottam, mondván ez beválik és fut majd utánam. Észre sem vette, hogy eltüntem (egy fa mögül néztem). Sose volt még ilyen, egyszerűen annyira kétségbeestem, hogy legszívesebben agyoncsaptam volna (persze nem kapott ki). Nagy nehezen egy kutyás haver fogta meg és hozta hozzám vissza. Mit csináljak most? Hazavittem, nem szóltam hozzá.....

2013. jan. 28. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos. Most próbálgatja az ereléyt, h mi lenne ha ő lenne inkább a főnök. Most kell rá fokozottan figyelni és korrigálni a hibákat. Sok jövőbeli bosszúságot előzhetsz meg vele.
2013. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, a gyakorlatban mit tegyek vele? Rázzam meg a grabancát? De azt sose tettem, mindig jutalmaztam ha visszajött hozzám, még akkor is ha legszívesebben letéptem volna a fejét.....
2013. jan. 28. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megtagadja a behívást, akkor menj oda hozzá,fogd meg a nyakörvét,rázd meg egy kicsit, mondd hogy nem szabad és utána hívjad magad mellé, és menj oda ahonnan hívtad. amikor oda értek, akkor hívd be lábhoz, és mondd,hogy mehetsz. én ezt csinálom, ha esetleg nem figyel,, de ha meglátja , hogy elindultam felé akkor rögtön bejön lábhoz.
2013. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor nálunk jött el ez a mélypont én azt csináltam, hogy utánamentem, csak szigorúan ránéztem, hogy lássa hogy haragszom, megkötöttem, és szótlanul mentünk tovább.

Ilyenkor jött mellettem mint e kisangyal, mert tudta hogy nagyon rosszt volt. Néhány perc múlva ismét elengedtem.

2013. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs a füle belselyében vérömleny(othaematoma).A nagy szőrtől nehéz észrevenni,de tompítja a hallását
2013. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!