Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KONG játékokat csak netről...

KONG játékokat csak netről rendelve tudok beszerezni? Nincs valamilyen boltjuk Budapesten?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van-e, de nem túlzottan drága ha rendelsz egyet és ki is hozzák. É
2009. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vége lemaradt... -.-" Szóval én az allati.com oldalról szoktam rendelni. Az a legjobb.
2009. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ennek az oldalnak van boltja Budapesten.
2009. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért kérdeztem, mert láttam, hogy rátesznek még ÁFÁt de lehet hogy ha boltban vásárolom akkor is ugyanennyi. Majd lehet megnézem.
2009. szept. 2. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Az üzletben is áfá-val együtt árulják! Igen van üzlete az allati.com -nak, de ma voltam ott és elkültöztek a 9kerbe. Tőlem jó messze....sajnos. Én a petnet.hu oldalt ajánlom.
2009. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
énis a petneten szoktam nézelődni és megnéztem az állati.comot és sokkal drágább mint a petnet :-o Akkor majd szerintem a petnetről rendelek, köszi a segítséget!
2009. szept. 2. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában neten olcsóbb szokott lenni majdnem minden mert nincs bérleti díj, rezsi meg ilyenek, amik egy bolt fenntartásával járnak :)


És még ki is küldik! Egy kong nem egy nagy súlyú csomag kb. 5-600forint a postaköltsége


egyébként Áfa mindenen van kivéve ha lopod :D:D:D


....csak vicceltem :)

2009. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem allati.com olcsóbb... Ott veszek tápot, 10ezer felett ingyen kihozzák. És ami én veszek, 18 kg-os tápot, 13ezrer, a petneten ugyaz 20onvalahányezer... Múltkor 6ezerért rendeltem és volt vagy 650Ft a futárszolgált... Hát ez nem sok...
2009. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és kb hány órakor szoktak megérkezni a csomagok? :)
2009. szept. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!