Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a legszebb...

Szerinted melyik a legszebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Szerintem a dán dog:)
2013. febr. 1. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a barzoj.
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
kuvasz
2013. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 loupsolitaire válasza:
77%
puli
2013. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek más.

Nekem személy szerint bizonyos agarak és a komondor, puli, golden retriever és néhány mackós jellegű kutya.

2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Erdélyi kopó.
2013. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Ezt én így nem tudnám meghatározni.

A mudit a rendkívül természetes, arányos alkata, szép feje és sötét pigmentje miatt tartom tetszetős kis kutyának.

A saluki a belőle áradó elegancia miatt fog meg.

A komondort a hihetetlen erő, a különleges szőrzet és a nemzeti érték, amit képvisel, teszi lenyűgözővé

A kínai kopasz kutyától pusztán azért, mert haja van, s ezért totál kis hercegnős kinézete lett, mindig elámulok.

A doberman, roti a szép, erős test, a fényes, sima fekete szőr alól kirajzolódó izomzat miatt szép az én szememben.


Ezek a fajták, amelyekről az jut eszembe (többek között), hogy "szép". De ha most fellapoznám a kutyás könyvemet, tuti találnék még pár fajtát, amire azt mondanám, hogy húúúúhhhaaaa :D

2013. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek a saját kutyája a legszebb.:)

Szerintem minden fajtában, minden keverékben meg lehet talàlni a szépsèget.

Mikor elolvastam a kérdést biztos voltam benne hogy az fogom irni: golden/labrador keverékek. De aztàn eszembe jutott a boxer, palotapincsi, bernàthegyi..és a különfèle keverékek.

Nem lehet dönteni, mind szép a maga módján.

2013. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
husky
2013. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem haragszol,több választ is adnék,mivel néhány fajta közt nem tudok dönteni:) :

-dobermann és pincser,mert kecsesek,energikusak,nagyon intelligensek,sugárzik belőlük az erő úgy,hogy hozzá áramvonalas felépítés társul

-orosz agár,amely egyszerűen...cári :D Ha annyit mondok,,nemes"szerintem ezzel már sokat elárultam róla...

-kuvasz,mert büszke,gyönyörű magyar fajtánk,végtelen hűséges és ragaszkodó

,ausztrál juhászkutya(különösen blue-merle színváltozat):tanulékony,számomra mind testfelépítésben,szőr-és orrhosszban,mindenben ő az,,arany középút"

-skót juhászkutya,border collie:nem csak gyönyörűek,a collie olyan,mint egy büszke hercegnő,s ehhez még páratlan intelligencia is társul

-északi/szánhúzó kutyák,mint:husky,malamut,szamojéd és egyéb spiccek,spicc típusúak(akita is ideértve):nem csak küllemre,jellemre egyaránt csodálatos fajták,kitartásuk,emberközpontúságuk nem ismer határt

-kaukázusi juhászkutya,moszkvai őrkutya:az ő küllemük is abszolút megfogott,de elszántságuk,gazdájukat,annak tulajdonát a végsőkig védelmező magatartásuk végképp...


Nagyhirtelen ennyi,és bocs mégegyszer,de egyet írnom...Hát nekem nem jönne össze:D


(Magyar fajtáinknak is minden tiszteletem!)

2013. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Mudi, dobermann, aussie.
2013. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!