Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van valami ötlete,...

Cskingus kérdése:

Valakinek van valami ötlete, hogy szoktassam le a kutyámat a kerítés átugrálásról?

Figyelt kérdés
Nem az utcára megy hanem az udvar másik felébe ahol csak akkor lehetnek ha mi is ott vagyunk.Egy időben már leszokott róla, de megint ugrál.
2013. febr. 1. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd ki a kaput.
2013. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Magasítsd meg a kerítést, vagy hizlald fel a kutyád.
2013. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A kutya nem veszi elég komolyan a szabályt, nincs elég tekintélyed. Az jó lenne, ha egyszer rajta kapnád és csinálnál egy komoly büntetést (nem verés és egyéb fizikai bántalmazás!).

De az igazi megoldás az lenne, ha nagyobb tiszteletet szereznél a szemében.

2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Az ilyen válaszokért gondolkodtam annyit, hogy írjak-e ide. Légyszives kíméljetek!!
2013. febr. 1. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig rajta kapom, olyankor visszahozom és megkötöm egy időre. Régen így szokott le róla, de most nem jön be. Na az biztos igaz, hogy nem tisztel.
2013. febr. 1. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyit mozgatod, mennyi foglalkozol vele? Az is lehet az egyik oka ennek, hogy nincsenek kellően levezetve az energiái. Nincs eléggé szellemileg és fizikailag lefárasztva naponta.
2013. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem annyit mint eddig, mert egy pici babával vagyok itthon (egyedül) és nem olyan könnyű. De köszönöm a választ, erre gondoltam én is.
2013. febr. 1. 16:43
 8/8 timinka válasza:

j.napot legyszives ha mar talaltal valami megoldast ird meg nékem is mert ugyan ez a problemam

ez olcsob lenne mint magasitani vagy uj keritest csinaltatni az egez udvar korul

adig lanczra kel tennem ami kar mert azert van az udvaromban egyszeru falusi fu es nem is utetek semit hogy kifutkozhatja magat nelkulem is othon

a legolcsobat iten javasolták a hullam palat

van valakjinek valamo jo olcso megoldas otlete ere?

koszonom

2013. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!