Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok egy olyan oldalt...

Tudtok egy olyan oldalt ahonnan kutyának lehet tortát rendelni?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak most lesz nemsokára a szülinapja és mivel IMÁD enni ezért gondoltam hogy meglepem valami finommal, és tartunk egy kisebb "születèsnapi party"-t. A válaszokat nagyon várom :)

2013. febr. 4. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Bár én a helyedben magam sütnék neki, vannak fenn tök jó receptek a neten.

2013. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a csokisat hagynám....ugyanis a csoki méreg a kutyának.....


És fognám magam, vennék darálthúst, csinálnék belőle fasírtszerű masszát és azt megsütném tortaformában. Tennék bele zöldségeket is. Sokkal jobb, mint ezek a mű izék.

2013. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is a darálthúsos verziót preferálom! :)

Milyen kutyusod van egyébként? :)

2013. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonts fel egy konzervet, borítsd belőle valamennyit egy jénaiba, öntsd le valami frankó csontlevessel, meg ami kell bele, hogy kocsonya legyen. nyomkodhadsz bele mindenféle jutikaját, kolbászt, főtt tojást, amit csak szeret. Amikor kész, fordítsd meg, és kész a legtutibb kutyatorta.
2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyar Vizsla kutyusom van. Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy én fogom sütni.még meggondolom. Addigis várom a további válaszokat :)
2013. febr. 4. 17:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz hogy mérgező a csoki a kutyiknak de nem mindnek az enyémnek biztos nem mert éjszaka is azzal tevékenykedik hogy megegye a fáknak a kérgét,le legelje az összes virágot és minden olyan dolgot megeszik éjszaka ami abszolút rossz vagy netalán métgező. Mondtuk már orvosnak is de nem tudunk mit csinálni. A multkor a karton dobozt szétrágta és megette. De szerencsére semmi baja nem lett.
2013. febr. 4. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszeretném előzni a kérdésedet a jövőben mi szerint:

-Tortát evett a kutyám és minden baja van, a doki azt mondta cukor, csoki mérgezése van. Van valakinek tapasztalata?


Ez a torta dolog szóljon csak az embereknek, a kutyád meg kaphat valami hasonlót de semmiképpen sem cukros édes valamit.

Szerintem ha sütsz neki fasírt tortát, annak is ugyanúgy örülne, attól legalább nem lenne baja.

Ne feledd ő nem tudja hogy szülinapja van, ez a torta meg a társai emberi találmány embereknek.

2013. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy karton doboz vagy fakéreg nem egyenlő a csokoládéval tudtom szerint, neked se lesz nagy bajod ha bonbon-meggyet eszel, ellenben a régi abszintól már pedig meg is lehet vakulni.

Ne keverd össze a dolgokat és az arányokat, a fának növénynek semmi köze a csokihoz, mint ahogy a tehénnek húsának sincs tejes kávé íze.

2013. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkább kutyáknak való csokiból készült (legalábbis annak lenne értelme) de én se venném meg, sokkal jobbat, olcsóbbat lehet otthon készíteni. A kutya meg a díszdobozt úgyse fogja értékelni :D Nagyon sok kutyának való szülinapi torta recept van fenn a neten szóval van miből válogatni. Én sajtot összekeverek tojással és darlthússal azt kisütöm torta formában (ez az alap) majd csinálok házi májkrémet a tetejére és virslit teszek rá.. kb 2 perc alatt szokták befalni
2013. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan csoki nem készülhet kutyának, ami kakaóporból van, márpedig ha barna, akkor kakaós. És az a méreg.
2013. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!