Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest megyében van jó, megbízha...

Pest megyében van jó, megbízható Labrador Retriever kennel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én őket ismerem:

[link]


Ők nem Pest megyében, de nincsenek messze és őket is ajánlom:


[link]

2013. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én labradort valamelyik lenti linken látható kennelből vennék. A tőlük vásárolt kölyök kiállításon nem valószínű, hogy valaha is megkapná akár csak a sima kitűnőt is, de az biztos, hogy nagyon jó idegrendszerű lenne.


[link]

2013. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a fenti két kennel honlapját és ismernéd munkájukat akkor megtudnád, hogy egy labrador is lehet szép és jó is.
2013. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy duál champion kutyák (szinte) nem léteznek...
2013. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem írta ki, hogy dual champion kutyát akar, de egy jó munkaképességű, jó idegrendszerű labrador nézhet ki jól :)


A munkavonalú labradorok általában nem hasonlítanak azokra a kutyákra, amit az átlag ember labradornak ismer, bár én ismerek olyan kutyát a Gödöllői Huncut Vadász Kennelből, akinek legalább labrador formája van...de ez a ritkább. Egy show típusú labrador retriever viszont ugyanúgy jó idegrendszerű és jó munkaképességű lehet, bár tény, hogy nem lesz olyan munkában, mint egy munkavonalú kutya.

2013. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tény h a fent említett kennelben a háromból két kutya jól néz ki, és dícséretesek a munka eredményeik is. Ott nekem egyedül a Seal-landas tk. nekem "nem adja" :oP De ettől eltekintve lehetnek jó kutyák!!
2013. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Vajali Mindenes Kennelt én is tudom ajánlani:) A Gödöllői Huncut Vadászt csak abban az esetben érdemes megfontolni, ha a kiskutyával tényleg dolgozni szeretnének, mert ezek tényleg munka kutyák.

Meg ahhoz, hogy nem léteznek dual labradorok: (mindkét kennel Pest megyében van)

duallabrador.weebly.com

ballyhale-labrador.hu

2013. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!