Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya ez a képen?

Milyen fajta kutya ez a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék én is egy ilyen kutyát a barátnőmnek.

Bocs a gyenge minőségű kép miatt, de a neten akadtam rá és nem akartam tovább lapozni.


2013. febr. 7. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Állatot akkor sem ajándékozunk a másik fél tudata nélkül! De csak törzskönyveset vegyél, ami 100.000 ft kb. de ha van pénzed, csak hajrá! Csak ha nem kell neki, majd tudd elhelyezni!
2013. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kelleni fog neki, mert már egy ideje szeretne ilyen kutyust. Honnan tudom? Barátnőjének említette ő pedig elmondta nekem.:)
2013. febr. 8. 02:04
 13/26 anonim ***** válasza:

Avval egyet kell értsek, hogy valóban nem illik állatot ajándéknak szánni, csak ha 100%-kosan meg van beszélve az ajándékozottal, s ő választotta ki pontosan melyik kisállatot szeretné. De a tudta nélkül nem, mert mi van, ha ő nem pont olyanra gondolt, meggondolta magát vagy számtalan sok dolog közrejátszhat. Egy kutya nem egy tárgy, hogy ha nem tetszik, akkor a sutba dobom. Szerintem úgy vedd meg a lánynak a kutyust, hogy ő is ott van, ő válassza ki.

Amúgy persze azt csinál mindenki, amit akar, nem akarok én ebbe beleszólni, csak hát azért mégis csak egy élőlényről van szó, egy kisállat befogadása elég bonyolult dolog.

2013. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nekem minden álmom egy perzsa cica,sokszor mondogatom páromnak is,mutogatok róla videókat,rajongok értük.

Mégse lehet mert egyszerűen nincsenek meg hozzá a feltételeim. Albérletbe lakok,ha párom meglepne egy ilyen cicával,örülnék de gondolkozhatnék hova költözzek a híd alá?

Érted mit mondok,ha a barátnőd annyira szeretne már vett volna magának lehet.

Ha albérletbe lakik lehet neki is ilyen probléma lenne,ha szüleivel azért akkor a szülők hozzájárulása is kell mert az ő lakásuk nem a párodé.

Aztán oké megveszed a kutyust állításod szerint tenyésztőtől,de ott vannak az orvosi költségek hát a kezdő nektek kb 20 ezer ft,aztán felszerelés,játékok,kutyaovi, ezek megint egy 30 ezer ft.

Tehát hobby célra tenyésztőtől számoljunk 100 ezer ft-al átlagban,és akkor még 50 ezer ft ez a "kezdőcsomag".

Aztán sétálni vinni esőben,hóban,hőségben mindenhol,lehet barátnőd ezt se szeretné,csak tetszik neki a fajta ennyi az egész.

Közösen beszéljétek meg ezt a dolgot mindenképp ez marha nagy költség.

Kutyatartás piszok drága dolog,egy dolog csak a vételár.

2013. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Fölösleges neki magyarázni már 2 hozzászólásomat is töröltette, evvel nem lehet mit kezdeni valszeg 17 éves.

Majd az első szaporított akármit megveszi, ráköt egy masnit és azt mondja Boldog Valentin napot.

Az hogy a kutyával mi lesz hogy lesz, arról még ellenben nem tudott nyilatkozni.

Pedig én csak jót akarok neki, még ha durva is a stílusom.

De már nagyon unom az ilyen felelőtlen embereket.

2013. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó elárulhatnád végre mi a fene bajod van vagy a 3. hozzászólásod is megy a levesbe! Kutyát veszek neki ajándékba, de nem ez volt a kérdés hogy vegyek vagy ne! Venni fogok neki, mert minden vágya egy ilyen kutya. Ha nem kell neki? Egy 50ezres kutya nem fogja a menhelyen végezni! Majd találok neki helyet másnál vagy megtartom én. A hozzászólásaidat azért töröltettem, mert amellett hogy nem volt hasznos, még provokáltál is. Jó lenne a témánál maradni vagy ha nem tudsz, akkor inkább ne szólalj meg! Köszi!
2013. febr. 8. 21:27
 17/26 anonim ***** válasza:

Még mindig nem fogtad fel hogy nem ajándékozunk kutyát?

Hányan írták előttem is.

Az egész hercehurcát megelőzhetnéd ha vele együtt elmész és kiválasztja amelyik neki tetszik.

Az a kis meglepetés élmény semmi se számít.

Sokkal többre fogja értékelni ha meghagyod neki a választás lehetőségét, elvégre az ő kutyája lesz.

2013. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"nem ajándékozunk kutyát?"


Ezt ki mondta, hova van leírva? Szokás állatot ajándékozni úgyhogy nem tudom mi a baj ezzel. Az, hogy te nem ajándékozol állatot senkinek az a magánügyed.

2013. febr. 8. 22:08
 19/26 anonim ***** válasza:

Nah most igazolsz rá a rólad alkotott véleményemre.

Mert az ő felelőssége lesz utána gondoskodni róla, joga van eldönteni akarja-e, illetve ha igen akkor milyet szeretne.

Ha veled mondjuk holnap szakítana és te élned tovább az életed esetleg már egy másik lánynak néznél újabb kutyát, az előzőnek még mindig ott lesz a sajátja legalább 15 évig.

Így igenis neki is beleszólása van.

De az 5,11,14 hozzászóló neked semmi?

2013. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen, semmi. Mért? Mert a kérdés csak a képen szereplő kutya fajtájára vonatkozott...
2013. febr. 8. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!