Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hónap múlva kapok egy...

Pár hónap múlva kapok egy Alaszkai Malamut kiskutyát. ŐŐŐ nem tudtok mondani olyan "keneleket" ahol most fog születni?

Figyelt kérdés

Jah és tudnátok valami lány és fiú kutya neveket mondani??

És nem tudnátok "ha van" a kutyusotokról képet+nevet küldeni??



2013. febr. 10. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nevet úgy is neked kell kitalálnod. Ha meglátod az adott kutyát, tudni fogod, hogy hogyan nevezd el.

Többiben nem tudok segíteni.

2013. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom szegényt, tisztában vagy a fajta igényivel?
2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ja igen, még annyit akartam kérdezni: első kutyád lesz? Mert akkor nem ajánlatos ezt a fajtát választanod...
2013. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy azzal, hogy mit jelent egy ilyen kutya? Mik az igényei, jellemzői? Volt már hasonlóan kemény kutyád? Hogy mégis mennyi a vételára? És a tenyésztők sem csak osztogatják a kutyákat, előtte komolyan megismerik a gazdi jelölteket. Én két és fél évet vártam az egyik mostani kutyámra.
2013. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan csak úgy választanak, hirtelen választanak kutyákat. Ez kicsit olyan, mint a gyerek, nagyon is át kell gondolni, mert hosszú távra szól a dolog.
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!