Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám folyama...

Mit tegyek ha a kutyám folyamatosan szökik? (magyar vizsla) Pedig nagy udvarunk van és mégis.

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 10:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
76%

Diesel!


Sajnos ez így van, az orvosok nem sokat konyítanak ezekhez...

Egyébként nem hinném, hogy tk-s a kutya, mert ha az lenne és mondjuk normális tenyésztőtől, akkor nem valószínű, hogy adtak volna ilyen embernek kutyát, aki semmi nem ért hozzájuk!

2013. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
A tenyésztő szerinti válsz még durvább volt! :szerinte undorító ha a kutyát házban tartják! Kivéve ilyen kis pincsik meg ilyenek! De a magyar vizslának sok mozgás kell amit a ház nem is tud biztosítani!
2013. febr. 15. 11:01
 13/47 anonim ***** válasza:
58%

Tenyésztő mondta ezt? Le tudnád írni a kennel nevét?


A kert mégis szerinted milyen mozgást biztosít egy ilyen kutyának? Semmit! Viszont azzal, hogy a kertben van, csak frusztrált és ideges lesz, mert igényli a gazda jelenlétét! Mellesleg lakásban jobban elfárad, hisz ott legalább tud kommunikálni az emberekkel. Kint, az udvaron erre sincs lehetősége.

2013. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

De szerintem az orvos azért mégis többet konyít a dologhoz mint ti!

Előtte lévő válaszolónak: Nem kell kutyák közé vinni van ő eleget amikor elszökik!

2013. febr. 15. 11:09
 15/47 anonim ***** válasza:
80%

Hát akkor nagyon rossz tenyésztőt választottál! Ha kellően le van fárasztva a kutya, testileg, szellemileg, akkor pont nagyon jól elvan lakásban is!


Nekem vizsla keverékem van, kertes házban lakunk és benti kutya. Nagyon jól elvan, benn is tudunk játszani, tanulni, vagy épp csak pihen, ha úgy van. De rendszeresen sétáltatva van, nem rövid pórázas sétákra gondolok. Emellett persze kinn is szokott lenni, főleg most, hogy már nincs olyan hideg. De ameddig kinti kutya volt, akkor is volt sétáltatva, stb., soha nem volt vele gond!

2013. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
76%
Na jó, szerintem te nem vagy normális... válaszokat vársz, hogy mit tegyél?! Leírtuk többen is! De neked nem tetszik, mert az orvos jobban tudja... Akkor mégis mit vársz tőlünk? Mást nem fog neked senki se mondani...
2013. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
64%

Az állatorvosok jó része még ahhoz sem ért, amiből lediplomáztak. A kutya neveléshez, tartáshoz pedig végképp nem! De a kennel nevet sem tudtad leírni, ahogy azt sem, mégis mennyit foglalkozol szerencsétlen állattal. Ebből arra következtetek, hogy egy mocskos szaporítótól van a kutyád (ha nincs tk, akkor biztos), vagyis az, hogy a "tenyésztő" azt mondta, kint a helye, nem helytálló, nem számít semmit.


Már régóta ez a legprimitívebb vélemény, amit most tőled hallottam, hogy nem kell kutyák közé vinni, ha szökik találkozik eléggel! Megint felteszem a kérdést, minek neked mégis kutya? (Mellesleg ez a hozzáállás is azt mutatja, hogy tenyésztőről nem beszélhetünk. Tenyésztő nem ad el kutyát ilyen ostoba, felelőtlen embernek, mint te.)

2013. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
83%

Az állatorvosnak annyi köze van a kutya neveléséhez mint egy ember orvosnak a gyerek neveléshez.. Lehet még sose volt neki...


A két dolognak semmi köze nincs egymáshoz. Valamelyik nap mikor dokinál voltunk még ő kérdezte meg hogy blabla történt mit csináljon .. :D


A kutyának qrvára nem elég a kert! mért nem elég? mert nincs benne semmi inger.. Üljél légyszíves egy üres 200négyzetméteres nappaliban 1hétig. Enni inni kapsz. sőt néha majd átmegy valaki a nappalin napi 2szer és kezet fog veled utána meg kimegy.. Jó lenne szerinted ? biztos...


Házban tartás... A kutya társas lény igényli a gazda jelenlétét. Bár valószinű te csak 3ad rangú lehetsz az ő elképzelt falkájában mert ugye az sincs neki.. És mielőtt megkérdeznéd az se sokkal jobb ha veszel mellé egy kutyát..

2013. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van egy vizslám.

Az én állatorvosom azt mondta kifejezetten házban kell tartani legalább télen, mert rövid a szőre, és nem bírja a hideget. Nem is szökik, 3 vadász fajtám van, hiperaktívak, mozgatni kell őket. Még túrázni is járunk, én már esek össze, ők meg a labdát hozzák még.

2013. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
33%
Menthetetlen..
2013. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!