Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak az egyik körme...

A kutyámnak az egyik körme fekete lett, és sántít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél órája vettük észre, eddig feküdt, nem tudom, mikor kezdődhetett. Az állatorvos csak holnap délután 5-től rendel, addig nem tudom, mit tehetnék. Történt már hasonló valakinek a kutyájával? Esetleg hasznos információ lehet, hogy kb. egy hete vágták le a körmeit.
2013. febr. 16. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy hete vágták le a körmeit (mondjuk nem értem minek), akkor az nem lehet gond, mert akkor az már jelentkezett volna akkor.


Nézd meg, hogy látsz e bármilyen sérülést a tappancsán, a körme körül. Esetleg nincs e leszakadva. Ha semmit se látsz, illetve, ha olyat, amit nem tudsz megoldani (mondjuk egy tüskét ki lehet szedni, de amúgy nem érdemes babrálni), akkor pihentesd és holnap vidd el az orvoshoz!

2013. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért lett levágva, mert már nagyon hosszú volt. Nem szeret betonon menni, így nem kopik.


Köszi a tanácsot.

2013. febr. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!