Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Találtam egy kóbor kutyust! Majd mikor elhatároztam, hogy hátracsukom a kertbe láttam, hogy hívják de vissza jött elénk és letelepedett az ajtóba. majd fogtam magam és elcsaltam a nőhöz aki hívta. Majd kiderült, hogy nem az övé de megtartaná. Jelzem hetente váltja a kutyusokat..ki tudja hova kerülnek vagy mi lesz velük. Most lépjek vagy hagyjam?

2013. febr. 17. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd! Tényleg nyugodtan tudnál aludni, miközben tudod, hogy állandóan eltűnnek nála a kutyusok? Ki tudja, mit csinálnak velük! Ha meg tudod tartani a kutyust, akkor tartsd meg, ha nem, akkor próbálj gazdit keresni neki. Nagyon rendes dolog tőled, hogy - ha esetleg csak ideiglenesen is, de - befogadtad.
2013. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kóbor volt, ki kellene tenned plakátokat róla sok helyre. Lehet, valaki keresi éppen. Állatorvosnak szólni, chipet nézetni netán.
2013. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne add oda neki!

Ha lehet, vidd el állatorvoshoz és nézessetek chipet benne! Lehet, hogy van gazdija és keresi, soha nem lehet tudni!

2013. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már átadtam neki..nem gondolkoztam mikor jöttem haza akkor esett le minden. A közeli menhelyeknek linkeltem képet hirdetem elég sok helyen de még mindig nem találtam meg a gazdit. valószínüleg kidobták. ideiglenesbe megoldható lenne nálam az elhelyezése. Sajnos megtartani nem tudom most fogadtam örökbe egy kutyust meg van még egy kutyusom. Valami csel kéne, hogy elhozzam tőle. ötletek?


Pl.: Elnézést de megtaláltam a gazdát holnap jönnének érte hozzám. És így elhozni?? vagy hogy??


Nagyon lelkiismeret furdalásom van. gyönyörű staffi keverék. Kedves kutyus. Segítsetek! Így is alig alszok valamit mióta átadtam a kutyust! :(

2013. febr. 17. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha megvan a gazdi, akkor a gazdiékkal menj el a nőhöz, ha nem adja vissza lehet mondani, hogy rendőrökkel mentek vissza(elég csak fenyegetni).
2013. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs meg a gazdi :/

Még nem jelentkezett!

2013. febr. 18. 08:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogod az egyik barátodat, elmenetek a nőhöz és bemutatod, mint a kutya gazdáját. Ha staffi jelleg akkor sajnos nagyon sanszos, hogy céljuk van a kutyával... :(

Feltétlenül szerezd vissza.

2013. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom valami ilyesmiben mesterkedek ebéd után megyek a menhelyi kutyummal arra fele megnézni mi van vele.

tegnap este állítólag be volt csukva mert nem láttam az udvaron. :(

2013. febr. 18. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi van a kutyussal? Sikerült visszaszerezni? JÓ ötlet, hogy kérd meg egy barátodat, adja ki magát a tulajnak.
2013. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Náluk van még! nem volt otthon senki a gyerekük is az utcát járja... -.- Komolyan mondom ha holnap se lesz otthon senki nyitom a kaput és hozom...
2013. febr. 18. 17:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!