Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem lakásban...

QueenRavenna kérdése:

Ajánlanátok nekem lakásban tartható kistestű (1kg-10kg) rövidszőrű kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
Köszi:)
2013. febr. 20. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Válassz uszkárt. Hihetetlenül jófejek, okos, aranyos kutyák. :)
2013. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi! :))Egyre inkább a mopsz felá húz a szívem. Ők nem betegesek? Olyan kis törékenynek tűnnek.. Megrágnak mindent? Milyen étvágyuk van? Nagyon hullik a szőre? Mennyire mozgékony? Intelligensek?

Első kutyának megfelelő?

2013. febr. 20. 21:09
 13/18 A kérdező kommentje:

Amúgy gáz, ha azért akarok kutyát, mert hiányzik valami az életemből, sok a fölös energiám és depressziós vagyok?

20/L

2013. febr. 20. 21:13
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Előre is elnézést kérek minden mopsz-rajongótól, de én rém ronda kutyának találom őket a nyomott orrukkal, azokkal a gülü szemükkel, a hordó testükhöz azok a vékonyabb rövid lábak, borzasztó aránytalan.
2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

:D

Neked melyik kutya tetszik?

2013. febr. 20. 21:24
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát, tulajdonképpen az összes többi. :)

Az uszkárt én ajánlottam.


De ez csak az én egyéni véleményem, a te kutyád lesz, ha neked tetszik akkor rám se hederíts. :)

2013. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2-3 séta nem elég, remélem tudod. 3-4 az ideális és ebből hosszabbnak is kell lennie. Legalább 2 óra séta kell egy kutyának.
2013. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

azért 2-3 séta legyen már elég...az emberek 90%-ának azért nem csak a kutyanevelésből áll az élete. 2 óra amúgy 3 sétából simán összejön. szerintem a 3-ból egy lehet rövid.

miért lenne gáz? a depresszión remélhetőleg segít. ha hiányzik az életedből valami, akkor meg főleg. annyi a lényeg, hogy ne időszakos fellángolásról legyen szó. 20 évesen azt gondolnám át, hogy ha esetleg külföldre megyek tanulni/dolgozni tudom-e vinni magammal, ha nem, kire hagyhatom meg úgy egyáltalán hónapokra meg tudok-e válni tőle, ilyesmi..

2013. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!