Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 éves stafford kutyám, mostanában házi kosztot kapott. Párnapja vissza tértem a tápra ( purina dog chow ) és ma reggel észre vettem hogy véres a széklete meg kicsit több adag is.
2013. febr. 23. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Sok minden lehet de általában ártalmatlan (csont is felsértheti kifelé jövet), pl. ha visszaállítottad ballasztra (táp), akkor persze hogy többet szarik (főleg ha gagyi táp), mert a kutyatápok megközelíteni sem tudják a rendes kaját. Ettől is (több kula) véres lehet kicsit a kakesz. Nagy mennyiségű alvadt vér már más kérdés de ebbe bele se gondolj.
2013. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahan, értem mondjuk mostanában csontot nem kapott szóval attól nem lehet, a purina mennyire gagyi? azt tudom hogy nem sok hús van benne de pl egy morzsitól jobb nem ?
2013. febr. 23. 09:49
 3/6 sippara ***** válasza:
Olcsóbban kapsz például Britet, viszont a minősége sokkal jobb. Az elsőnek részben igaza van, kivéve azt, hogy a (prémium minőségű) tápok sokkal jobbak a házikosztnál (kivéve, ha külön, kiszámolva főzöl a kutyára - gondolom, nem ez történt).
2013. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor elfogy a purinás tápom akkor rögtön válthatok tápot ? Erre gondoltam : [link]
2013. febr. 23. 20:08
 5/6 sippara ***** válasza:

Úgy érdemes csinálni a tápváltást, hogy még legyen 1-2 kg a régiből. Először egy marékkal keverj hozzá az újból, másnap már két marékkal és így tovább egészen addig, amíg teljesen az újat nem kapja.

A zoofast (azt hiszem) a legolcsóbb Britben, de most hiány van náluk, úgyhogy minél előbb megrendeled, annál jobb - a nővérem két hónapja vár, ugyanígy adult M-re (mi is ezzel etetünk, hál' Istennek van még van húsz kiló :))

2013. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítséget! Még annyi lenne h szegénynek ma is véres volt a széklete ettől adhatom a tápot neki ?
2013. febr. 24. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!