Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjunk egy...

Milyen nevet adjunk egy máltai selyemszőrű fiú kutyusnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Gugi ?
2009. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocs, hogy nem válaszolok okosat, csak azt akartam írni, hogy a máltai a világ legaranyosabb kutyája. Az enyém hétfőn lesz 3 éves és az elmúlt 3 év alatt annyi örömet okozott nekem és a családomnak, hogy az leírhatatlan. Őt Rozinak hívják, de az első 1 nálunk töltött hetén (5 hetesen hoztuk el a tenyésztőtől) nem tudtunk megállapodni a nevében. Ez azért nem zavart, mert előtte meg akartuk ismerni a természetét, a "jellemét" és ezekhez választani. Nem bántuk meg, hogy így jártunk el, mert szerintük illik hozzá a neve. Boldog kutyázást Neked!
2009. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Még csak 2 napja van nálunk és még mi sem igazán tudunk dönteni a nevéről. Olyat szeretnénk majd a mi illik hozzá!
2009. szept. 10. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

5 hetesen nem volt kicsit korai elhozni?Sztem akkor az nem tenyésztő volt!8 hétnél fiatalabb kutyust nem szabad elválasztani az anyjától!


Kedves kérdező elnézést,hogy nem rögtön a kérdésre válaszoltam!

[link]

Itt mazsolázhatsz!:)

Majd írd meg mi lett a neve!:)

2009. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!