Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánljátok jobban?...

Melyiket ajánljátok jobban? Chihuahua (ejtsd:csivava), yorki, pomeranian? A fajta mellé egy rövid indoklást is kérek szépen!

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Csivavàs vagyok! Nagyon ragaszkodó hüséges kutyus aki pici mérete ellenére az én két kutyusom "megvéd" mindenkitöl és féltékenyek(ez nem mindig jo). Én imádom öket...a többi kutyussal nincs tapasztalatom! :)
2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi hiba csuszott bele de telorol irtam....
2013. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
csivit csak ha hosszúszőrű én a pomira szavazok
2013. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan mire kell neked ajánlani? Mit tudsz TE nyújtani a kutyának?
2013. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na csak nem bírta ki valaki hogy ne írjon be valami baromságot!!://
2013. febr. 26. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutya ragaszkodó hűséges legyen az keverék vagy fajtatiszta. Ha a 3 közül választanom kéne akkor pomeranianra szavazok. Indoklás: Nekem jobban tetszik és szőrösebb kis maci kutyus. :) yorki csivit azért nem mert nagyon divat kutyuk persze édik. :)
2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Pomi,kicsit csokat ugat, de erről le lehet szoktatni.Kis termete ellenére "nagykutya".

Yorkie, mint tudjuk terrier ezért sok mozgásra van szügsége csak mert kicsi.Néha, (elég ritkán) libahangot ad ki :)

Csivi, szívós kis teremtés.Néha nagynak képzeli magát, ami elsőre aranyosnak TŰNIK, de komoly gond lehet belőle. De ez a kiskutyáknál ritkán előfordul. Nekem mindegyik nagyon felkapott fajta.Egyik sem 1000 ft, jó tenyésztőt kell találni, mert a szaporított egyedek hajlamosak különféle betegségekre. Én nagykutyás vagyok,, de mivel panelban lakunk így erről le kell mondanom, így sheltie,mudi vagy a mini bullterrier között vacilálok :)

Egyiket sem szabad plüssként kezelni, mert mint mondtam nagynak hiszik magukat,el kapathatod őket és nekimegy nagykutyának is :)

Írj, ha még kell segítség :))

2013. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz a vételárra (pomerániai úgy fél-egy milliónál kezdődik)? Mennyit tudnál vele foglalkozni? Van már kutyás tapasztalatod? Használnád valamilyen sportra?
2013. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, miként lehet valaki úgy kutyás, hogy megkérdezi itt-ott, milyen kutyája legyen?

Általában aki kutyát szeretne, az vagy beleszeret egy fajtába, vagy meglát egy számára csodás keveréket és ahhoz hasonlatost keres.

Ajánlás útján nem lehet tudni pl, milyen az, aki kérdez, természetre. Nem lehet tudni, vajon az ajánlott fajta és a kérdező valóban össze fognak-e illeni?

A kutya nem darab-darab.Minden fajtának meg vannak a jellemzői. Viselkedésre, temperamentumra pl.

2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!