Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb, legstrapabír...

Melyik a legjobb, legstrapabíróbb játék egy kutyának?

Figyelt kérdés
Már annyi mindent vettem, próbáltam a legtartósabbakat választani, de mindegyik darabokra szaggatva a kukában végezte.
2013. márc. 1. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
postás:)
2013. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen játékra gondolsz? Gumi, csipogós, hurka?
2013. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

2es vagyok


A KONG fekete változata strapabíró, illetve a kemény gumiból készült labdák, rágcsálni való játékok...

2013. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne hagyd a kutya előtt a játékot, csak akkor add neki oda, ha együtt vagytok, majd vedd el tőle, ha otthagyod. Egyébként a KONG állítólag nagyon strapabíró, én még nem próbáltam.
2013. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás, ha megtanítod neki, hogy ne szedje szét őket. Nálunk is mindig szétszedte. Meguntam hogy hetente vehetnék új játékokat neki. Mikor láttam hogy durván kezdi szétszedni, akkor letiltás, és elvettem tőle. Ideig óráig nem adtam vissza. Ha megint elkezdte szét szedni megint elvettem. Megtanulta hogy ha szét szedi akkor nincs játék. Azóta egyben van mindegyik.
2013. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják ezek a labdák szétszedhetetlenek :) [link]

A minta még csak le is jön róla, de maga a labda egyben marad.

Viszont ezt Amerikából lehet megrendelni...

2013. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kutya akkor semmi. Nekem amstaffom van, a legerősebb tömör gumilabdát is megvettem neki, nem bírták egy hétig sem. Pedig hiába nem volt előtte mindig.
2013. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a fressnpfban vettem neki tömör gumilabdát. Ezt is rágja, látszanak is rajta a fognyomai, de egyben van. :)
2013. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nálunk csak a kötéllabda bírta eddig ki, a fressnapfban vettük, nagyon strapabíró, még ha egy napig is rágja a kutyám (dobermann!), akkor sincs semmi baja
2013. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!