Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest környékén, hol lehet...

Pest környékén, hol lehet kutyakörömlakkot venni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 17:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

Jézus Mária!

Vizuális típus vagyok, és most elképzeltek téged, a festett körmű csivaváddal, akit most sajnos másik kutyakozmetikushoz kell átíratni. "Ez olyan cukcsiiii!"

Egyébként, rózsaszínt vegyél neki, attól nem szakad tovább, higgyél nekem!

2013. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
jobb ötletem van. vidd el egy másik kozmetikushoz. ő szépen levágja a körmét és nem akar bele semmibe.(de nehogy te vágd le neki!!!) és vidd sokat sétálni,és betonon is menjen,akkor fog kopni a körme. és tényleg ne kenjél rá naki lakkot....ha elkezd kopni akkor mit csinálsz?? nem lehet acetonnal leszedni mert az tuti károsítja körmét. Arról meg ne is beszéljünk hogy az emberek hülyének néznének vele az utcán. remélem megfogadod a tanácsomat. további jó kutyázást és okosan :))
2013. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
25%

de akkor valami nagyon rikítószínűt vegyél és kérek róla képet:D neonzöld vagy valami hasonló..

atyaég, és van aki ezeket tényleg megveszi. Komolyan nem értem, nekem miért nem jut ilyen az eszembe és adom el jópénzért.. tök jól keresnék vele..

2013. márc. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én nem is vágnám le, és elviszem egy másik kutyakozmetikushoz és levágatom vele.
2013. márc. 3. 12:23
 25/26 anonim válasza:
100%
ha már kozmetikushoz viszed, akkor a bajuszgyantán még nem gondolkoztál? :-)
2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%

Huh.... az emberek rám is rosszallóan néznek, van egy csivavám, 5éves, 3 hete van nálam mert eddig idióta gazdái voltak.

Öltöztetem, mivel a sétát nem tudja pórázon és tanulnia kell, és reszket mint a kocsonya ezért muszáj vagyok rá adni, de ezt rosszallóan nézik kinevetik...akkor mi lenne ha kifesteném????

2013. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!