Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez egy 9 hónapos yorki szerint...

Ez egy 9 hónapos yorki szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
ha van törzskönyve, akkor igen. Ha nincs, akkor téma lezárva :)
2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
direkt nem irtam bele h van e törzskönyve én a kép alapján voltam kiváncsi....
2013. márc. 4. 12:35
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen ám, de hiányzik a kép...
2013. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2013. márc. 4. 12:39
 5/27 anonim ***** válasza:
40%

Kép alapján nem. Amúgy ilyenkor ne ilyen képet tegyél fel, hanem szemből mikor áll és oldalról, mikor áll.


HA van tk-ja, akkor meg igen elfuserált emberkétől származhat.

2013. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Kép alapján semmi értelme. Kiállításon sem egy dobozban fekve, félhomályban, tejüvegen keresztül bírálják a kutyát.
2013. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
hát vagy nagyon rosszul sikerült vagy nem az... szaporítók szokták keverni őket törpesnacival, hogy növeljék az alomszámot azokra a keverékekre nagyon hasonlít.
2013. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

A yorkshire egy olyan fajta, ahol nagy eltérések lehetnek. Láttam már gyönyörű tk nélküli yorkit is, és láttam nem túl szép tk-es yorkit.

Amúgy egy ilyen kép alapján nem lehet megmondani, hogy fajtatiszta e. Nem tudni mekkora, a színezete mennyire felel meg a standardnek. Látszik, hogy yorki vonal, de ettől még nem feltétlenül biztos, hogy fajtatiszta.

Hivatalosan csak a tk igazolja, szóval tök felesleges azon tépni a szánkat, hogy fajtatiszta e.


Tessék, ő az én yorkim. Vélemény? :)

[link]

2013. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
a kérdezőé egész biztos hogy keverék. nekem meg csivava yorki mixnek tűnik... egyem meg, szegényke eléggé rondácska. iszonyúan meglepődnék ha ennek a kutyának van törzskönyve (bár tudom hogy nem lehetetlen hiszen nem mennek ki leellenőrizni, de ezt jelenteném a MEOE felé), elléggé nem állja meg a helyét a fajta képviseletében.
2013. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én is keveréknek mondanám..

De soha nem lehet tudni, láttam már olyat itt a gyik-en, h nagyon csalóka volt a kép.

Nekem is csivava-yorki mixnek tűnik, de ahogy a pofijára ránéztem, a formája alapján még a kínai kopasz kutyáé ugrott be.

2013. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!