Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin száraz eledelekről...

Royal Canin száraz eledelekről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 07:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekünk bár cicáink vannak.l, de csak royallal etetünk. Nagyon szeretik, egészségesek, jól kifejlett cicusok lettek.

Véleményem szerint a legjobbak között van. De elvileg ami tényleg a legjobb az az orijen és az acana. Nekem egyiket sem szeretik annyira. Van itthon orijen de azt csak 4-5 naponta kell újratölteni, a royalt meg 2x naponta....

Remélem tudtam segíteni

2013. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Royal Canin vagy acana!mindkettő tökéletes szerintem.

Nekem a bullmasztiffom ette kicsiként ...hát szép is lett. :)

én is csak ajánlani tudom!

Drága,de megéri!

2013. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elégedett vagyok vele, de tudom, hogy ez kutyafüggő. Tenyésztőként a Royal Canin Starter tápokat használom minden alomnál, felnőtt korban már inkább BARF szerint etetek, de a Royallal, mint táppal meg vagyok elégedve.


Az ára nagyon változó, néhány helyen arany-árban adják, dehát melyik szuperprémium tápot nem? Keresgélni kell, megéri ráfordítani az időt, mert ezreket lehet vele spórolni. A webáruházaknál is több ezer forintos különbség lehet.

2013. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy túlárazott középkategóriás táp, tele gabonával, rizzsel.....


Egy ideig muszáj volt vele etetnem - allergiagyanú - és szerintem, ha valaki összeveti az összetevőket pl. egy acanával, orijennel, vagy test of the wild-el akkor látja a különbséget. Ha erre lusta, akkor a kutyagumi színén is látható - nekünk narancssárga volt!!!- hogy valami gáz van az összetétellel...

Ennyi:)

2013. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még valamit arról, hogy általában szeretik az állatok: én minden kaját megkóstoltam mielőtt etetni kezdtem.

Az RC szerintem olyan mint a chips, vagyis sós, ez sem normális

2013. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretem két kutyámat teljesen tönkre vágta és egyértelmű , hogy a royal! Tele van kukoricával és ízfokozóval tehát nem csodálom, hogy szeretik az állatok, de nagyon magas a fehérje is. Én nagyon régóta nem etetek royallal és az eukanobáról sincs jó véleményem de a többi amit feljebb írtatok azok teljesen jók. Van még sok táp amit jónak tartok de ezt így hosszú leírni és mindenkinek a saját tapasztalata , hogy kinek mi válik be!

többek között nem csak azért nem etetem mert 2 kutyám allergiás hanem ezért sem : [link]

2013. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden prémium táp felesleges. Semmivel sem tudnak többet, mint egy supreme táp és 1,5x annyiba kerülnek.
2013. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tele van kukoricával és magas a fehérjetartalma is (pl. egy nagytestű kölyök kutyának).

Középkategóriás táp, rendesen túlárazva.

Minőségileg a Brit Prémium és a Josera alá raknám, meg lehet nézni, h ezekből pl. 7-8eFt környékén van egy 15kg-os zsák.

TOTW, Acana, Orijen - ezek már jobb tápok, de itt is vigyáznék a fehérjetartalommal.

Én már nem tápozom, most a legegészségesebb a kutyám.

2013. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem sok pozitív véleményt hallottam erről a tápról, itt nem a minőséget, hanem a reklámot meg a táp nevét fizeted meg. A Brit speciel sokkal jobb és még olcsóbb is.
2013. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kímélő változatától(bárányos)olyan hasmenést kapott,hogy a fél kerületet telecsinálta.Szó szerint folyt belőle.

Másik változatától meg szó szerint véresre rágta a tappancsait.Amint kidobtuk a csodatápot és átlagos középkategóriást kezdtünk etetni,semmi baja,elmúlt minden probléma.

Azt én is alá tudom támasztani,hogy kukoricaíze van.Meglepő is lenne,ha nem így lenne,mivel nagyrészt tényleg kukoricából van.

Nem éri meg az árát.

2013. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!