Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál létezik maszturbálás?

Kutyánál létezik maszturbálás?

Figyelt kérdés
Szóval én most olvasgattam h ha meg akar hágni,az azt jelenti h nem én vagyok a domináns. Eddig nem hallottamnerről,csak azt tudtam h rettentő kanos és megnyugodna,de nincs lánykutya szal megfogtam egy régi plüssállatot,feltartottam neki és ő meghágta. Akkor most ezt elcsesztem,mert ő lett a falkavezér? Én csak segìteni akartam neki,h megnyugodjon,sajnáltam h nem tudunk lánykutyát szerezni neki.

2013. márc. 12. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Akkor fog megnyugodni, ha ivartalanítod.

A kutya nem fog megnyugodni egyetlen lehetőségtől. Sőt...még kanosabb lesz.

Ennek köze nem sok van a falkavezérséghez.

2013. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Még jó hogy nem hoztál neki lányt... -.-


Ideje lenne elgondolkozni az ivartalanításon és a kutyasulin.

2013. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Első: Azért van köze a falkavezérséghez ha meg akarja hágni a gazdáját.
2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát van olyan aki szeretne kiskutyákat..enyém fajtiszta,és hallottam már olyanról h "összehozzák" 1-2alkalomra a kutyákat

Kösz a válaszokat.

2013. márc. 12. 15:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Törzskönyves?
2013. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az "összehozzák" dolgot szaporításnak nevezik. Kanból mindig van bőven választék.Messze nem biztos, hogy pont a tiedet választanák. És egy-két alkalommal kettyintés után a kutyád még aktívabb lesz majd. Onnantól csak az alkalmat fogja keresni, hogy találjon tüzelő szukát.
2013. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már sokszor olyanról, h összehozzák 1-2 alkalomra a lánykutyát. Van is belőle 2 millió gazdátlan kutya....
2013. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egészen normálisan válaszoltam mégis ki lett törölve, de még mindig tartom hogy ahelyett gyarapítanád gazdátlan kutyák számát evvel a tudatatlan hozzáállásoddal, újra leírom hogy ha ilyen szinten vagy, akkor jobban jársz ha kisegíted a kutyád egy kézfejjel, mert manccsal elég nehéz lehet ezt megoldani...
2013. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez bizony dominancia! Nem lesz jobb a kutyádnak, ha párzó mozdulatokat tehet a játékain vagy rajtad, az meg kifejezetten káros, ha szukát fedezhet. Mert rengeteg betegséget elkaphat így és mert teljesen felborul a rend! Bár nálatok eddig sem lehetett jó a sorrend, hisz az, hogy a kan a gazda jelenlétében fedez csak és kizárólag azt jelenti, hogy a gazdát semmibe veszi, hogy minden alkalommal ledominálja (függetlenül attól, hogy mit fedez). Mert egy falkában csak az alfa kiváltsága a párzás! Az, ha engeded, hogy ő fedezzen, azzal a kutyának okozol szenvedést, hisz össze zavarodik, nem képes értelmezni a "falkán" belüli rendszert. Vagy még rosszabb, ha magát gondolja vezetőnek, hisz az emberi világot ő nem képes értelmezni, nem képes ott döntéseket hozni, csak stressz számára az egész helyzet! A kutyának a városi élettérben egy főnökre van szüksége, aki irányítja őt az olyan körülmények között, amelyeket nem képes megérteni és felfogni az állat. De te ebben nem vagy partner.
2013. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne szaporíts! Jelenleg 2 millió gazdátlan kutya él hazánkban, mind az olyan szaporítóktól, mint amilyen te lennél. A kutyád egy agyon szaporított keverék (tk nélkül csak keveréknek számít), az örökletes betegségekre gondolom szűretlen, vagyis lehet, hogy ő is beteg vagy hordozó, a standardnak valószínűleg nem felel meg, tenyészszemle nincs, nem lehet tudni, hogy milyen az idegrendszere. Azzal, ha szaporítanál, csak a fajtát rontanád és csúfolnád ki. Ezt akarod? És a kölyköknek ki keres majd megfelelő gazdát és ki fogja őket az életük végéig nyomon követni? Ha gond lenne, ha a gazdáknak már nem kellenének az általad gyártott kölykök, te befogadnád őket? Garantálnád a kölykök egészségét és fizetnéd az állatorvosi költségeket, ha egy örökletes betegség előjönne náluk? Mert ezek az alap dolgok!
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!