Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyámnak ez mi? A többi lent!

A Kutyámnak ez mi? A többi lent!

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 18:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A Kutyámnak már kb 2-3 éve van a hasán ahol vana cicije középen egy kis köralaku valami és félek h daganat vagy nem tudom. De szerintem ha már az lenne akkor már valami baja kellett volna! De szerencsére vidám eszik iszik jó kedvü és minden más! Irjatok Gyors!
2013. márc. 14. 18:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy írjunk gyorsan? Ha ott van 2-3 éve (te magad sem tudod pontosan, hogy mióta) akkor most mi lett ennyire sürgős? Amúgy 2-3 év alatt nem volt alkalom dokinak megmutatni? Ha máskor nem akkor az évi veszettség elleni oltás alkalmával...
2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Léccives te ne avval foglalkoz inkább arra válaszolj h szerinted az nem az úgye? mert akkor már annyi idő után csak lett volna vmi baja..
2013. márc. 14. 18:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem.. ha ott van több éve, mikor viszed oltatni kérdezz rá a dokinál az a legbiztosabb, vagy igazából meg se kell várni az oltási alkalmat akár már hétfőn elviheted orvoshoz.
2013. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Orvosnak nem mutattad? Egyébként az enyémnek is volt ilyen dudor és lágyéksérve volt. Mondta a doki, hogy elvan vele a kutya jó esetben de ha "bedurran" neki azonnal műteni kell mert elpusztulhat. Mi megműttettük mert nem akartuk megvárni amíg rosszabbodik. De egyébként nem is biztos hogy ez a baja jobb ha dokihoz viszed. Vagy hamarosan jön a kötelező oltás időszak egyúttal meg is nézheti mi az.
2013. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a igazság h nem merem el vinni.. de szerinted ez nem az lehet úgye? amint már mondtam akkor kellett volna valami előjelnek lenni..
2013. márc. 14. 18:39
 7/13 sippara ***** válasza:
90%

Te szerencsétlen, remélem, anyád is lazán várna két-három évet az orvossal, ha daganat nőne a mellkasodra...

Orvoshoz kell vinni, és ott rögtön szólhattok is, hogy kerestek neki normális, felelősségteljes gazdát.

2013. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem mered elvinni? Miért nem? Ezek szerint legalább 2 éve nem találkozott a kutyád állatorvossal? Beszéljél már tisztán, érthetően. És ha -tegyük fel, komoly baja lenne- akkor mit csinálnál? Mivel nem mered elvinni dokihoz...

Amúgy meg nincs ember aki így látatlanban megmondja neked 100%-os biztonsággal, hogy mi a franckarika ott az a folt.

Legalább egy képet vagy valamit.

2013. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
mi az hogy nem mered elvinni? minek akkor neked kutya? és ha komoly baja van tényleg? lehet hogy még tudnak segíteni rajta, de ha vársz lehet hogy már késő lesz. Ilyen egy felelőtlen gazdát.
2013. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sippara ***** válasza:
100%
Az pedig, hogy két éve nem kapott oltást, konkrétan büntethető, ugye tudod? Újabb példa vagy, miért kötném engedélyhez a kutyatartást. Csak ugye gyereke meg kutyája minden hülyének lehet...
2013. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!