Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli szőrét, miután megnőtt,...

A puli szőrét, miután megnőtt, naponta kell gondozni? Ez kb mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Nem a lustaság beszél belőlem, a kutyám szőre most fog még csak megnőni =) Azért kérdezem, mert ha naponta kell, gyakorolnom kell vele az egy helybe maradunk dolgot =)
2009. szept. 15. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Nekünk van pulink fajtiszta ,de még se nő meg a szőre olyan rassztára.Nyáron meg le is vágjuk neki,és jobban érzi magát tőle.:))
2009. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs a kertetekben gaz ami a kutyaszörébe bele akadhat akkor nem kell naponta gondozni,viszont ha van akkor huzd ki a gazokat mert ha belemegy a ragacsos növény a szőrébe akkor azt elég nehéz kiszedni a szőréből. Amugy szerintem látogass el egy kozmetikushoz(nem muzsáj vinni a kutyát)és kérjél tanácsot hogy hogy ápold meg a tépés akár fájdalmas is lehet a pulinak ha rosszul csinálják.
2009. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam,hogy ahogy nő a szőre engedni kell "rasztásodni"csak a gazokat,piszkot kell eltávolítani,de fésülni,kefélni-pl. mint egy pudlit-NEM szabad

[link]


[link]


remélem segített

2009. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a Puli, pumi, mudi c. könyvet, ebben részletesen leírják, hogyan kell ápolni a szőrét, de a tenyésztő is biztosan segít neked!
2009. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!