Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pethead samponok hígithatók?

Pethead samponok hígithatók?

Figyelt kérdés
Ha igen kb milyen arányban?

2013. márc. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sehogy. :) Már csak azért sem, mert ha hígítod, nem az lesz a hatása, mint eredetileg.
2013. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
MINDEN sampont higítani KELL!
2013. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Hát oké... akkor pontozzatok le. Én nem így tudtam.
2013. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valletta ***** válasza:

Nekem más márka van (szintén elég drága), a használati útmutató nem írja, hogy hígítani kellene. Szerintem a tiéden is feltüntették, hogy kell-e vagy sem.

Még egy kutya se lett allergiás rá, igaz, amilyen kutyákat én megfürdetek, azok már igencsak koszosak, kell rájuk a hatóanyag. :)

Ettől függetlenül kaphatók olyan erős koncentrátumok, amiket a kutyára juttatás előtt hígítani kell, mint például a bolhairtó samponok, illetve kutyakozmetikában is találkoztam már hígítandó samponnal (sőt, csak ilyennel találkoztam).

2013. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi, majd ha eljutok egyszer odáig hogy vegyek kiderül :) csak azért kérdezem mert nem találtam erről infót, mint pl az Oster samponnál-ott 1:16os a higítás. és ilyen áron azért remélem nem egy az egyben rakom a kutyára, ahhoz drága.
2013. márc. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!