Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dog-ot szeretnék!...

Bordeaux-i dog-ot szeretnék! Nagyon régóta ez a fajta kedvencem, sok mentett kutyusom volt már és most szeretnék egy ilyen fajta kutyus gazdija is lenni. Melyik kennelt ajánljátok? (ár nem számít, egészséges kutyát szeretnék)

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a bordóiban nem vagyok otthon,és bocsi,hogy így közbe írok,de ha találsz vmi megbízható kennelt,szólnál róla?


Páromnak is a bordói a kedvence,viszont nekem nincs energiám/időm utánajárni egy normális kennelnek.Sok sikert!

2013. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy régi kutyás könyvben a "Tanakajd Szépe Kennel" kutyái láttán szerettem bele a fajtába.

nem tudom, működik-e még ez a kennel, de nekem az Ő általuk tenyésztett típus tetszik.

2013. márc. 19. 00:18
 3/7 sippara ***** válasza:
66%
Parancsolj: [link] :)
2013. márc. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, eddig azért nekem is sikerült eljutni :)
2013. márc. 19. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Viccas ez a kennelnév egy ilyen bizarr kinézetű fajtánál. :-) A szépe helyett a réme jobban illett volna.
2013. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit szólnál, ha mutatnék egy felnőtt, mentésre váró kutyust? :)

Vagy most kölyköt szeretnél mindenképp?

2013. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

láttam az Illatoson én is, sajnos még nincs lehetőségem, pedig befogadnám, szukát szeretnék.

1-2 évet kell várnom. :(

csak alaposan szeretnék felkészülni.

2013. márc. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!