Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok kutyaszépségverseny...

Mondanátok kutyaszépségversenyeket online?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyat, amit valami cég, vagy ilyesmi hirdet, amin lehet is nyerni valamit:) én nem találok, ha tudtok akkor légyszi linkeljétek már be:/

köszönöm



2013. márc. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Online kutyaszépségverseny nincs.Ha Tk-s kutyád van és szánsz rá időt akkor vid el rendes versenyre.Ha nyer különféle díjakat,versenyeket, mások a fedeztetésért jó pénzt adnak :)
2013. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*vidd
2013. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Kérdező nem éppen erre gondolt..

vannak olyan oldalak, ahova feltöltöd a kutyád (nem lényeg hogy tk-s, vagy keverék) fényképét, vagy egyéb más állatát, és szavazni lehet rá, és nyerni.

Én ezt az egyet tudom: [link]

Itt lehet nyerni is pl. kutyás ajándék csomag, kutyás könyvek, ezüst biléta..ilyesmi, de van hogy nem kutyás dolog a nyeremény.

2013. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csodabogyo.lapunk.hu Most éppen nincs, de szokott lenni. Most ért véget a macskaszépségverseny.
2013. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vikkiii válasza:
Blöki.hu
2014. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!