Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beneveznétek a kutyátokat...

Beneveznétek a kutyátokat erre a kutyaszépségversenyre? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 24. 21:06
 1/9 anonim válasza:
NEM !
2013. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem,mert szerintem egy kalap sz.rt sem ér az egész!

Úgyse a szépség számít,hanem az ismerősök száma..

nem egyszer kértek meg,hogy szavazzak a kutyájukra megtettem és végül olyan kutya lett az első aki még a saját fajtájában sem egy szép példány..erről ennyit..

2013. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Én már a lovamat neveztem be ilyen fb-os lószépségversenyre csak úgy poénból( amúgy tényleg gyönyörű ló és tenyészmén), de majdnem az utolsó helyre kerültünk és egy gazdátlannak tűnő nyakig koszos ló nyerte meg egyébként. Hogy miért? Kérlek szépen, mert volt a gazdájának vagy 3000 ismerőse é végig kampányolta az egészet, gondolhatod hányan megosztották meg azok az ismerősei és így tovább. Szóval az egésznek az a lényege, hogy egy ilyen lájkvadászatot tartsunk leplezve, mintha magunk miatt kuncsorognánk a lájkért, közbe meg haszna ennek csak az oldalnak van, aki meghirdette. Így népszerűsíti az oldalt. :)
2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem...
2013. márc. 24. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Mindkét kutyám a világ leggyönyörűbb kutyája, és nekem ehhez semmiféle idegenek általi megerősítésre nincs szükségem. Elég ha a szemembe néznek, nézem őket játék vagy futás közben, vagy mikor a kajára várva figyelnek az okos pufájukkal.
2013. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul a facebook TILTJA a lájkgyűjtős versenyeket...
2013. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát már én is neveztem be csak úgy...tényleg arról szól hogy kinek mennyi az ismerőse. Azt is oda szokták írni h a lájkok akkor érvényesek ha az oldalt is lájklod tehát ez nekik csak reklám -.- értelme nincs
2013. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha nem azért van, hogy lájkolják az oldalt, hanem csak szórakozásból?
2013. márc. 26. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor se. legalábbis én nem.
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!