Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a képen látható...

Szerintetek a képen látható kutya milyen fajta és kb. mennyi idős lehet?

Figyelt kérdés

Vettem egy kutyust.

Állítólag: óriás schnauzer és 4hónapos a képen.

Nagyon aggódok, mert szerintem átvertek, úgy néz ki, minden téren...

[link]


2013. ápr. 7. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

hát van egy óriás schnauzer jellegű kutyád.:D bár igazából nem nagyon hajaz rá sajnos. sőt...

amúgy meg szabad kérdezni hogy mennyiért vetted?

2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek a kutyának kinézetre semmi köze a schnauzerekhez, olyan, mint egy félresikerült puli vagy pumi. Remélem nem fizettél érte sokat, mert téged jól átvertek. Ebből csak annyi a tanulság, hogy bizonytalan helyről, szaporítótól nem érdemes kutyát venni. Remélem ennek ellenére megtartod a kutyát, és a lehető legnagyobb szeretetben neveled majd.
2013. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hasonlít az óriás shnauzerre!:/
2013. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez tuti keverék!
2013. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. mondjuk azért tegyük hozzá hogy a kép sem a legjobb. kéne még kép más állásból... minden esetre ezzel együtt tuti hogy nem fajtatiszta.
2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos téged átvertek.
2013. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tenyeres-talpas ***** válasza:

Mennyiért vetted? Mert egy fajtatiszta óriás schnauzer bizony ilyen gyönyörű:

[link]

2013. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Hú...Kicsit meglepődtem.Pumi biztosan van benne első ránézésre,de nem kizárt,hogy schnauzer is volt a felmenői között.Olcsó kutyának...Jól átvertek kedves kérdező.De könyörgöm,annyi ember esett már pofára a szemét szaporítók szerencsétlen,ideggyenge,beteges,olcsó keverékkutyái miatt,még mindig ennyien dőlnek be nekik? :( Tudtokon kívül támogatva a keverék kutyák további,,gyártását?Mikor jegyzik már meg,hogy a kutya élő,érző lény,egy fajtatiszta kutya,ahogyan egy minőségi háztatartási eszköz sem fillérekbe kerül,szerződés,,garancia"nélkül??Bezzeg tévét senki nem kínai gagyit vesz,de kutyából jó az óccsó is...Elszomorító...
2013. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!