Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ìrnátok nekem jó kutyatáp...

Ìrnátok nekem jó kutyatápokat és konzerveket amikben Ti is megbíztok?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogyha drágábbat veszek,az nem feltétlenül jobb is.Volt olyan,hogy egy 800 Ftos konzervtől hányt a kiskutyám vagy meg sem ette.Mutatthattok olcsóbbat/drágábbat is a lényeg,hogy olyan legyen,amit próbáltatok,és Nálatok bevált.

Kis bolognese kutyóm van amúgy! :)

Előre is köszi! :)



2013. ápr. 8. 17:04
 1/9 anonim válasza:
2%
whiskas - csak ez jutott eszembe
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem macska? :/ Ráadásul ha most jutott eszedbe nem is próbáltad.. :( Amugy abban nem bízom.. :(
2013. ápr. 8. 17:10
 3/9 sippara ***** válasza:
89%

A konzervek totál feleslegesek, túlnyomó részük víz, az meg - gondolom - amúgy is van a kutya előtt. A minőségi konzervek árából meg (súlyra) kétszer, háromszor annyi húst vehetsz neki.


Szárazból mi Brit Premiummal (Adult M, de ez nyilván irreleváns) etetünk, ismerős bolognese fiú (vagy havanese? sajnos keverem a bichonokat :() most Eukanubát kap, gazdi szerint imádja, ha gondolod, megkérdezem este, hogy pontosan milyen ízesítésű :)

2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha tanácsolhatom, nekem 100%-ban bevált a Fressnapf nevű kutyatáp. Van külön kiskutyáknak is. Gyönyörű lesz a szőre tőle, én ezt tapasztaltam. Az a baj vele, hogy egy 15 kg-os táp 8.000 Ft. Az illata is nagyon jó.

Remélem tudtam segíteni!

2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Acana pacifica-val etetek,a Westimnél nagyon bevált.Konzervből a Bozitát próbáltam,de nem vált be. Nem is erőltetem a konzervet,nagy része víz.
2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, kihagytam, hogy Dog Chow (Fressnapf üzletben).
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én taste of the wild-al etetem a kutyám. Minden éltkorú és méretű kutya megeheti. Sok benne a husi és jó illata van
2013. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 norbiyaris ***** válasza:
imagine spanyol szuperprémium 750kb kilója
2013. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 siklóimádó válasza:
a bologneseknek a legjobb a Happy Dog az enyim is ezt kapja :D
2013. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!