Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » átlagos kutyát premium táppal,...

átlagos kutyát premium táppal, kutyasulival gyakori ápolással stb. mennyi pénzbe és mennyi időbe telne mondjuk egy díjnyertes kutyává nevelni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
"díjnyertes kutyává nevelni" ezalatt azt értem hogy egy olyannak nyomába lépjen...:)
2013. ápr. 10. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben díjnyertes?
2013. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Táp: havi mondjuk 10-15e Ft, ennyiért már lehet jó minőségűt kapni.

Kutyasuli: kb havi 5-10e Ft, nyilván attól függ hogy ková jársz.

Ápolás attól függ milyen kutyád van, kell-e külön kozmetikusnak foglalkozni a kutya szőrével. Oltás + féregtelenítés éve szinten 10e Ft-ból kijön, a többi már mint írtam a kutya fajtáján múlik.

Ha munkaversenyre gondolsz, kb 3 éves lesz mire elindulhatsz vele versenyen úgy, hogy legyen esélyetek. Persze ez nagyon attól függ hogy kivel tréningezel. Egy ilyen kutyával rengeteget kell foglalkozni, 3 éves korára ha akarsz vele versenyezni nagyon alsó hangon 2000 óra munkád benne lesz a kutyában. Ja és ha "csak átlagos" a kutya akkor nem is biztos hogy tudtok komolyabb eredményt elérni.


Kiállítással kapcsolatban nem tudok mit írni mert nem az én világom.

2013. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát hogy engedelmes legyen jó "trükköket" tudjon meg ilyesmi és természetesen jólápolt legyen...:)
2013. ápr. 10. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:
aha értem.hát nekem tacskóm van.azzal mennyit kell foglalkozni?
2013. ápr. 10. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!