Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dm-es kutyatápot (Dein Bestes)...

Dm-es kutyatápot (Dein Bestes) próbálta vki?

Figyelt kérdés

23% fehérje

és 20 % csirkehúst ír..


2013. ápr. 12. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én cica tápot vettem olyat, és nagyon jó volt.
2013. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)köszi

majd kipróbálom,mert nincs most pénzünk venni drága tápot és az Aldi Romeo kutyatápot( 3kg 1000 ft) meg alig eszik 2 hónapja kapják ezt és kicsit levannak fogyva,..vagy nem ízlik nekik vagy nem tudom..(nem férgesek 2 héte voltak féregtelenítve és egyikben sincs féreg)


ez a DM-es nincs tele nyomva ízfokozóval és színezékkel.. és 20 % csirkehús jó..jobb mintha pedigreevel és társaival etetném őket:)


jövőhéten veszek is és kipróbálom :D

2013. ápr. 13. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a DM-es tápok jók. Jó, nyilván nem egy Orijen, de amikor szűkösebb idők járnak akkor is enni kell valamit, és ez még egy jó alternatíva.
2013. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze tudom,hogy Acana,Orijen és társaival nem veszi fel a versenyt,de nem rossz táp az összetevőit nézve,holnap veszek is :)remélem ezt megeszik a kutyák és többet fognak enni belőle..
2013. ápr. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!