Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neocidol használható kutyára?...

Neocidol használható kutyára? Hogyan kell hígítani? Egy kezelés mennyi ideig hatásos?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,nagyon jó kullancsok ellen.Sokan meg azt,hogy kutyára nem is használható.
2013. ápr. 14. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam. Csak többet már nem gyártanak. Legalábbis nekem ezt mondták amikor venni akartam.
2013. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De igen használható. A csomagoláson is szerepel,úgy tudom. Nekem állatorvos ajánlotta,és nagyon jó. Csak a szemre, a fülre, és a szájra vigyázni kell. Oda ne kerüljön a szerből. Egy ampullát tíz liter vízzel kell hígítani. Hónapokig el kerüli a kutyust, a bolhák és a kullancsok. Úgy tudom még az atkákat is el pusztítja. Gumi kesztyűt használj fürdetéskor. De a használati utasításon mindent meg találsz.
2013. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valamikor még fel volt tüntetve a tájékoztatóján a kutya, de már nincs és azóta ki is vonták a forgalomból sajnos , de amúgy éveken át használtuk kutyáinkra semmi bajuk nem volt, bolhára, kullancsra, rühre kiváló. Helyette Neostomosan van ugyanolyan csak ezt 1 l vízbe kell tenni vagy ha gyengébb oldatot szeretnél 2 l be, ha fürdetésre nem elég én úgy szoktam hogy egy szivaccsal jó alaposan átitatom vele a bundáját és a bőrét a szem, száj, orr kerülésével mindenhol.
2014. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!