Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok Benji haláláról...

Hallottatok Benji haláláról Paks mellett? Kiszúrták a szemét, megpróbálták fölakasztani, és élve elásták, emberek ezek? Ezek az Emberek?

Figyelt kérdés

Én most láttam a híradóban, és teljesen magam alatt vagyok. El is sírtam magam, mire a kutyusom teljesen kétségbeesett, és össze vissza nyalt. Vele is ez történt volna, ha nem jó kezekbe kerül, és jó menhelyre, onnan meg hozzám. Teljesen le vagyok döbbenve.

Azt hiszem, ha ezek az emberek előkerülnének csak be kéne hajítani őket egy menhelyre tele önkéntesekkel. Meglincselnénk őket és utána mehetnek a börtönbe!

Teljesen el vagyok keseredve.


2009. szept. 23. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
jézusooooom:S:S sírva fakadtam:S istenem.. ez nem ember, ez egy érzések nélkül élő szívtele ÁLLAT!! :S szegény Benjike..:(:(((
2009. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Én megértem, hogy szegény Benjike meg minden, de szinte csak röhögni tudok azon, hogy egyesek ezen sírnak. Tudjátok afrikában milliok éheznek,és nap mint nap elmebeteg sorozatgyilkosok ritkítják a jónépet világszerte,és tudjátok mi vicces még? Ezek emberek, ne akadjatok már fenn egy kutya halálán... (ha ez az, nemtudom)

Mostpedig pontozzatok le!

2009. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben én is ugyanezt csinálnám azzal az "emberrel",mint amit ő a kutyussal! Szégyellem hogy egy "fajba" tartozom azzal a lénnyel. Remélem nagyon drágán megfizet majd érte!
2009. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

elmebetegek

szivtelenség... velük kellene ezt csinálni hogy életük végéig szenvedjenek...sajnálom szegényt

2009. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

2. hozzászólónak!!!


"Minnél több embert ismerek meg annál jobban szeretem a kutyákat!"

Amúgy meg nem az volt a kérdés hogy a szegény Afrikai gyerekek stb hanem a kutya... Ha te sajnálod azokat az embereket akkor írjál te is ilyen kérdést! Ez egy olyan oldal ahogy kérdéseket tesznek fel! Ha nem tetszik a kérdés nem kell elolvasni BUNKÓ

2009. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény.sajnálom .kiszúrták a szemét és kinozták mi fájdalmat érezhetett?Aki ezt tette ugyanigy kiszúrnám szemét,eltörném csontjait és utána hagynám meghalni...

Ami meg az afrikai vag ymás rossz sorsú embereket illeti?Épp ma beszéltem erröl a barátommal,hogy mi itt panaszkodunk,hogy ezfáj azfáj és akkor ök?Nekünk egy szavunk nemlehet.Hagysirjon .énkutyámmal eztennék halálra mészárolnám az elkövetöt.Az fix.A köcs*ög b*zi sztojkáékat is lesmészárolnám a g*cibe

2009. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen sajnos az orkok, alkotnak szokás szerint,ezér bízom,hátha jövőre a Jobbik rendet tesz,én tuti az ilyet kib_sznám a sivatagba jól megk_ratnám 10 lóval,teli veretném g_civel,leh_gyoznám,keresztre feszíteném,de finoman és ki a sivatagba,persze napomnta ltépni a bőréből egy picit és besózni.Nah kb.ilyet érdemelne
2009. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudod MÁsodik, sokan gondolkodnak így Mayarországon. Meg is látszk az eredménye. Ez CSAK egy KUTYA.

Abból ismerszik meg az ember, ahogy a szolgájával bánik. Gondolkodj el ezen.

Én emberekkel foglalkozom, az emberekkkel sem úgy vayok, hogy ki nem állhatom őket.

Az afrikai éhezőket is sajnáljuk, de ha bejönnek az országokba, ahol jót remélnek, rögtön utálni kezdjük őket.


Sok kicsi sokra megy. Van aki a kutyák segítésén munkálkodik, van, aki az emberekén. De az ember, ha ember, akkor az embertelenség földúlja.

És ez akkor is EMBERTELENSÉG, ha CSAK egy kutya volt az áldozata.

2009. szept. 23. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" második!

Én csak arra lennék kíváncsi: esetleg TE voltál az elkövető?

2009. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
23%
Ne haragudjatok,de az nem volt kínzás, hogy a kutya megtalálása után még 10 napig próbálták megmenteni az életét? Ergo kínozták...Szerintem ez is nagyon gáz.
2009. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!