Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak vedlés...

Milyen tápot adjak vedlés ellen a 2 éves labradoromnak, állandó szőrhullás ellen?

Figyelt kérdés

Többen írják a Britet, stb...., de diétát is mondtatok már.

Melyiket válasszam úgy, hogy elég könnyen lehet hasmenése?


2013. ápr. 14. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Brit,Acana,Orijen,Pro plan..


fokozatosan kell váltani a tápot főleg,hogy tudod hajlamos a hasmenésre..az Acanától sok kutyának hasmenése van a magas fehérje tartalom miatt..


vedlés ellen nincs semmi,levedli a téli bundát..

keféld át naponta,szerezz be egy furminátort azt hetente használd és akkor kevesebb lesz a szőr hullás..


viszont ha a tápváltás és a rendszeres fésülés után is nagyon hullik a szőre,akkor elvinném dokihoz nem e vmi parazita vagy élősködő támadta meg..

2013. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Eddig igazából eddig házi koszt volt (most költöztünk panelbe) az is lehet, hogy ez a baj? ha igen, akkor mit lehetne csinálni?


Rosszul fogalmaztam, a vedléssel, amikor téli/nyári bundát cseréli, de az, hogy vedlési időszakon kívül, megsimogatom, és hirtelen a barna gatya fehér lesz, az gondolom kicsit durva :/ Dokink meg nem csinál semmit, az előző meg nem jöhet fel akárhányszor baja van szegénynek, akármennyire szeretném :'(

2013. ápr. 14. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
A brit egy jó táp, bár nekünk nem oldotta meg a szőrhullást. Próbálj neki Béres cseppet adni.
2013. ápr. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi megint :)

Úgy látszik nem birok fogalmazni: a bundaváltással semmi bajom, de azon kívül, ha a barna gatyám fehér lesz, hátttöööö, annak senki sem örül, gondolom én :p Persze azt is tudom, hogy valamennyire hullik, mindig, hisz volt előtte kutyánk, konkrétan német juhász, de vedlési időszakon kívül ő sem vedlett ennyit mint most Bella (a mostani kutyus)

2013. ápr. 15. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem a gondot, vedlési időn kívűl is húllik a szőre. Erre irtam a Béres Cseppet nállunk bevált, azóta nem húllik a szőre csak vedléskor.
2013. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :P
2013. ápr. 15. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Pro Plan-t ajánlom!!:)fincsi...
2013. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!