Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne?

Maxwell90 kérdése:

Szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,most fogok majd venni egy kutyát,ez az elsö ,mert eddig olyan helyen laktunk h nemlehetett,husky-n gondolkodom mert nagyon tetszik szép kutya ,szerintetek jó lenne elsö kutyának vagy esetleg mondtok még valamilyen fajtát .és h körülbelül mennyibe kerül egy husky mennyit érdemes rá költeni

2013. ápr. 15. 20:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Tenyészetből egy husky kb 80-100 ezer. Szaporítótól ne vegyél semmi képen. Gondold végig mennyi időd van kutyára. Elég pörgősek, tele energiával, jól le kell fárasztani ehhez nem elég napi 2 óra. Lehet hogy első kutyának kicsit húzós tipus. Nézz körűl a szánhúzós oldalakon, nagyon sok hasznos infót találsz rólluk.
2013. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszönöm,igy nézegettem a neten ilyen 50ezer ft körül fajtisztát.
2013. ápr. 15. 20:39
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban járnál egy "könnyebb" kutyával elsőnek. Ne csak a kinézet döntsön.
2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
tudsz ajánlani párat nem igazán vagyok jártas ilyen témaban,
2013. ápr. 15. 20:48
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
50.000-ért ne vegyél, az nem fajTAtiszta, hanem szaporított. Vagy tenyésztő vagy menhely.
2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb testűt akarsz, akkor szerintem goldie vagy labrador.
2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 sippara ***** válasza:
Fajtisztát ingyen is kapsz, fajTAtisztát viszont (huskyból) nem találsz 80-90 ezer alatt hobbi célra. Másrészt a husky pont nem első kutya - mondom ezt úgy, hogy még csak nem is huskym, hanem egy jellemben (is) erősen fajtajellegű keverékem van (még ő sem könnyű menet). Egy husky-szerű keverék esetleg?
2013. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igazábol nem zavar hogy keverék csak legyen egésséges
2013. ápr. 15. 21:11
 9/32 anonim ***** válasza:
Én a helyedben erősen nézegetném a menhelyek honlapját, biztos találsz huskykeveréket, és arról a gondozói úgyis tudják már, hogy milyen jellem. Bátyjámék örökbefogadtak: kaptak egy eleve szobatiszta, barátságos, kedves és csodaszép kutyát.
2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 sippara ***** válasza:
Érdemes akkor állatmentő szervezetek, mehelyek, gyepik lapjain keresgélni, figyelni a facebookos megosztásokat :) az enyémre egy internetes fórumon találtunk, állatvédőt kerestek neki, aki el tudná hozni - sikerült megtalálnunk a "gazdi" hirdetését és két nap múlva itt aludt mellettem a kanapén :)
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!