Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves shar-pei kutyámnak már...

3 éves shar-pei kutyámnak már lassan egy hónapja könnyezik a szeme és azóta javarészt csak alszik, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Próbáltunk Visin szemcseppet alkalmazni nála (állatorvos javasolta) de semmit nem használt, továbbra is könnyezik a szeme, a kutyusom pedig kedvtelen, régen nagyon sokat játszott minden nap.. Mit tehetnénk?

2013. ápr. 15. 23:39
 1/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Én nem vártam volna vele egy hónapig. Vidd el szem orvoshoz, Lehet, hogy be van gyulladva a szeme valamitől. A Visin nem jó rá.


Lehet, hogy a szempillája befelé van fordulva és attól van begyulladva. Hidd el fáj neki.

2013. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk be volt fordulva a kutya szempillája és attól könnyezett nagyon a szeme és csipásodott is. Kaptunk rá szemcseppet, amit állatorvos írt ki, nagyon jó volt, a szempillája meg magától kifordult. Mutasd meg megint a dokinak, hogy nem javul és mitől könnyezik egyáltalán, mert az rendben van, hogy kap szemcseppet, de miért könnyezik a szeme? Vagy vidd el másik orvoshoz.
2013. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
több mint valószínű h plasztikázni kell! hányszor volt már plasztikázva ?
2013. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha a kutya szeme könnyezik miért ad neki a doki visint ami mű könny? Szerintem keress másik dokit, aki alaposabban megnézi.
2013. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!