Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó kutyanevet mondani?...

MayaMia13 kérdése:

Tudtok jó kutyanevet mondani? (Többi infó lent)

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy Golden Retriever kutyát szeretnék venni.Csak egy baj van nem tudom hogy milyen nevet adjak neki...Én Charlie-ra gondoltam és esetleg az Eddie-re.Mit gondoltok ezekről? Tudtok valami más jó nevet mondani? (A kutya kan lesz)
2013. ápr. 21. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A Charlie nagyon tetszik! :-)

Pont az ilyen neveket szeretem kutyáknak adni, mint az Eddie és a Charlie.

Nekem ha golden retriverem lenne biztos Charlie-nak hívnám :-) és nem most döntöttem el, hanem már régóta tetszik :-)

2013. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Olvastam egy oldalon hogy a csengő betűs nevek (sz,cs,s) barátságosabbak a kutyáknak!
2013. ápr. 21. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A mi falunkban van egy általánosan bevett szokás.

A nagy haszonállatoknak (ló, szamár, kecske, birka, tehén) mindig igazi embernevet adnak (abból is gyakori magyar neveket) pl. Julcsi, Zsuzsi, Rozi, Sanyi, Matyi, Manó etc...


Minden egyéb kisállatnak (kutya, macska, szárnyasok, nyulak) viszont sosem ad senki igazi ember nevet. A kutyáknál ezeket tudom sorolni: maci, buksi, dió, zsemle, szalma, cipó, vadász, som, rokka, csibész...

2013. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

2 fajtiszta kutyám van és mind a kettőnek " amerikai típusú" neve van. Nekem ezek tetszenek :-)

Pár éve eldöntöttem, hogyha lesz egy golden retrieverem, akkor Charli lesz a neve. Szerintem aranyos, de nem is " nyálas". Nagyon tetszenek ezek a nevek :-)

2013. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt az e betű: Charlie :-)
2013. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen már magyar neve:) Az én goldimnak Basa!:)
2013. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maya, Molly, ha lány


Ha fiú.: Boy, Berry,


Nekem ezek is nagyon tetszenek :)

2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!