Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa a kutyám. Nem tudnátok...

Furcsa a kutyám. Nem tudnátok hogy mi baja lehet? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
A kutyám eléggé inaktív. Egész nap csak fekszik. Amikor lélegzik furcsa hangokat ad ki és nem olyan mint máskor. Amikor ugat akkor is olyan mintha be lenne rekedve szinte nem is bír ugatni. És amikor rám néz olyan furcsán néz. Mintha alig ismerne meg. Szüleim szerint csak amiatt ilyen mert meleg van és ő kövér és a háj melegíti, de én mégis félek, hogy valami van vele. A kutyusom elég játékos, de most nem akar játszani. Szerintetek ne hallgassak a szüleimre és vigyem el egy állatorvoshoz?
2013. ápr. 22. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
az inaktivítás simán lehet a meleg :D én az ügyességi vizsgán hétvégén 25%ot buktam kb miatta :D az hogy alig ismer meg nem tudom... a hőgutához még nincs elég meleg.. de én elvinném állatorvoshoz sose lehet tudni mi baja lehet.
2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz biztos ami biztos, és próbáld fogyókúrára fogni.
2013. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kövér és még meleg is van,lehetséges,hogy leterhelt a szíve.Le kellene fogynia,és állatorvoshoz elvinni.
2013. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első körben állatorvos, aztán nem baj ha fogyókúráztatjátok, ártani nem fog neki.
2013. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár tüdőgyulladás is lehet. Irány a doki.
2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!