Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a bc...

Mit gondoltok erről a bc kennelről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 22. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy egyhamar nem lesz ott megint alom :)Szerintem teljesen szuper kennel ha az agilityt nézzük (na meg a MO-i border almokat), bár én magam részéről másfajta bordert kedvelek alkat, és agility stílusban is, de ugyebár kinek a pap, kinek a paplan :).
2013. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam őt az egyik kérdésben. Az egyik ismerősöm tőle vett kölyköt most. Én személyesen ismerem a szukát aki ritka kivételes kutya - nekem nagyon-nagyon tetszik ahogy dolgozik. És ahogy látom a kölyök is nagyon jó lett, így a kan is jó választásnak tűnik nekem. Mivel mondta a tenyésztő, hogy tervezi ismételni a párosítást, azért ajánlottam - igaz nem tudom mikor meg nem tudom Neked mennyire "sürgős". Bár egy jó kutyára mindig megéri várni.
2013. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, ez egészen korrektnek tűnik, végre valami igazi jó kis munkaborder kis hazánkban :)
2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!